Jak zmigrować stary system AX do D365 w chmurze? ANEGIS doradzi w ramach programu wsparcia

Czytaj dalej

Doradztwo, analiza techniczna i specjalna oferta migracji do Dynamics 365 to 3 etapy programu wsparcia klientów, którzy są zainteresowani aktualizacją swojego starego systemu AX w wersji on-premise do wersji 365 i przeniesieniem infrastruktury do chmury.

Skąd pomysł programu? W październiku 2021 wygasa wsparcie rozszerzone dla Dynamics AX 2009, 2012 RTM i 2012 R2 oraz podstawowe dla Dynamics AX 2012 R3 – wsparcie rozszerzone dla tej wersji zakończy się w 2023 roku. Oznacza to, że po tym czasie poprawki i aktualizacje zabezpieczeń oraz te niezwiązane z zabezpieczeniami dla wskazanych wersji systemu nie będą już dostarczane przez Microsoft. Brak takiego wsparcia stwarza zagrożenie bezpieczeństwa danych użytkowników systemu oraz problemy ze zgodnością aplikacji.

Aby pomóc klientom w migracji do najnowszej wersji w chmurze tych rozwiązań, które niedługo przestaną być wspierane, został uruchomiony program doradczy. Dla migracji rozwiązań standardowych obejmuje on:

  1. Konsultację doradcy, który wyjaśni zasady licencjonowania, określi koszty migracji, omówi oferty specjalne i wsparcie finansowe ze strony Microsoft.
  2. Ocenę migracji zawierającą analizę opcji migracji dotychczasowego rozwiązania do D365, w zakresie budżetu i czasu potrzebnego na migrację.
  3. Specjalną ofertę na migrację do chmury.

Program nie obejmuje wdrożenia (migracji) rozwiązania. Klient, który weźmie udział w programie, nie jest zobowiązany do przeprowadzenia migracji po jego zakończeniu.

Szczegółowych informacji dotyczących wsparcia i wymagań, które musi spełnić klient, aby przystąpić do programu, udzielają konsultanci ANEGIS.

Co możemy dla Państwa zrobić?

Chcielibyśmy usłyszeć o Państwa projekcie. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.

Dziękujemy za zapytanie. Przekazaliśmy je do najbardziej kompetentnego działu. Nasz konsultant odezwie się do Pana/Pani w najbliższym możliwym czasie.
Oops! Something went wrong while submitting the form.