Monitorowanie IoT

2021-02-24

Opis wydarzenia

Internet rzeczy oferuje branży produkcyjnej ścisły nadzór nad procesami, oszczędność czasu i pieniędzy dzięki redukcji awarii, optymalizację wykorzystania zasobów. Żeby skorzystać z tych zalet, trzeba zadbać o sprawny monitoring IoT. Jak zdalnie kontrolować elementy sieci przemysłowego internetu rzeczy? Od monitoringu do predykcji - ile kroków potrzeba? Jak ochronić przed cyberzagrożeniami sieć IoT w fabryce? Opowiemy podczas webinaru.

Relacja z wydarzenia

Nasi eksperci

No items found.
Monitorowanie IoT
Transmisja na żywo zakończyła się
2021-02-24
Wypełnij formularz by obejrzeć ten webinar na żądanie
Monitorowanie IoT
Życzymy miłego oglądania
Dziękujemy za obejrzenie webinaru i przy okazji prosimy o wypełnienie ankiety na temat spotkania. Chcemy organizować wysokiej jakości wydarzenia, dlatego Twoja opinia o webinarze jest dla nas cenna. Wypełnienie ankiety nie zajmie więcej niż 5 minut.
Wypełnij krótką ankietę
Uups! Coś poszło nie tak podczas próby akceptacji formularza.

Szczegóły wydarzenia

Kontrola zdarzeń w sieci urządzeń i aplikacji produkcyjnych dostarcza informacji, które można przetworzyć i wykorzystać do poprawy jakości produkcji i eliminacji przestojów. Predykcja do redukcji awarii maszyn, czyli słowo klucz w zastosowaniach internetu rzeczy w przemyśle, na tych informacjach bazuje.

Podczas webinaru nasi eksperci wyjaśnią, co jest potrzebne, żeby uruchomić rozwiązania IoT w przedsiębiorstwie produkcyjnym i korzystać z predykcji. Pokażą też, jak zbierać dane z maszyn oraz jak zadbać o ich bezpieczeństwo.

Więcej szczegółów wydarzenia już wkrótce.

Webinar zaplanowaliśmy na 24 lutego, godzinę 11:00.

Zapraszamy do udziału.

Zarejestruj się już dziśObejrzyj nagranie
Zarejestruj się już dziś

Najbliższe wydarzenia na żywo

* wymagane

Zapisuje się na

Wybierz metody kontaktu:

Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych e-maili. Aby uzyskać informacje na temat naszych praktyk dotyczących prywatności, odwiedź naszą witrynę internetową.

Harmonogram wydarzeń online

🡱