ANEGIS wspiera aktywnie Ukrainę

Czytaj dalej

ANEGIS od początku konfliktu angażuje się w działania na rzecz Ukrainy poprzez zbiórki funduszy na zakup dronów bojowych czy wsparcie fundacji organizujących pomoc uchodźcom. Firma nie podejmuje również współpracy z podmiotami rosyjskimi i białoruskimi.

Wojna w Ukrainie, która wybuchła 24 lutego 2022 r., porusza nas wszystkich. Rosyjska agresja wobec niepodległego państwa stoi w sprzeczności z wartościami ANEGIS jako firmy i ludzi, którzy tworzą jej zespół. Dramat ludności cywilnej nie pozostaje nam obojętny.

Od początku konfliktu ANEGIS włącza się w zbiórki funduszy na pomoc humanitarną uchodźcom oraz zakup dronów bojowych. Firma wspiera również fundacje, które oprócz organizowania pomocy medycznej czy logistycznej, prowadzą działania edukacyjne i integracyjne dla obywateli Ukrainy.

Pracownicy ANEGIS także indywidualnie wspierają uchodźców, przyjmując ich pod swój dach i integrując z lokalną społecznością.

ANEGIS nie współpracuje także z podmiotami rosyjskimi i białoruskimi.

Więcej komunikatów prasowych
Eksporuj więcej komunikatów prasowych

Co możemy dla Państwa zrobić?

Chcielibyśmy usłyszeć o Państwa projekcie. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.

Dziękujemy za zapytanie. Przekazaliśmy je do najbardziej kompetentnego działu. Nasz konsultant odezwie się do Pana/Pani w najbliższym możliwym czasie.
Oops! Something went wrong while submitting the form.