Jak korzystać z usług w chmurze, żeby rozwijać biznes? Rusza cykl webinarów o platformie Azure

Czytaj dalej

Chmura Azure jest jednym z najdynamiczniej rozwijanych projektów Microsoft. Gigant z Redmond umieścił w niej ponad 200 usług wykorzystujących osiągnięcia w dziedzinie big data, AI czy machine learning. Jest w czym wybierać, tylko które wybrać? Jakie narzędzia chmurowe przyspieszą codzienną pracę? Które rozwiązania pomogą zoptymalizować koszty w przedsiębiorstwie? O tym, co można z chmurą Azure opowiedzą architekci rozwiązań IT z firmy ANEGIS podczas bezpłatnych webinarów, które startują 20 stycznia.

W ramach zimowego cyklu spotkań online uczestnicy poznają różnice między modelami utrzymania infrastruktury IT: lokalnym i chmurowym. Dowiedzą się, jak bezpiecznie archiwizować i przetwarzać dane w przestrzeni cloud.

Architekci Azure przeprowadzą słuchaczy przez meandry wirtualnych maszyn oraz narzędzi do automatyzacji procesów i integracji usług w chmurze. Nie zabraknie prezentacji rzeczywistych scenariuszy wykorzystania technologii dostępnych na platformie m.in. monitoringu urządzeń IoT i predykcji.

Eksperci odpowiedzą na pytania: czy korzystanie z innowacyjnych rozwiązań w chmurze jest kosztowne? Od czego rozpocząć odkrywanie możliwości Azure? Jakie usługi sprawdzą się w działalności produkcyjnej, a jakie w handlowej?

Cykl webinarów rusza 20 stycznia 2021 o godzinie 11:00. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się przez formularz na stronie wydarzeń. Harmonogram dostępny jest na https://www.anegis.com/pl/wydarzenia

Informacje na temat webinarów pojawiają się na bieżąco na profilu LinkedIn ANEGIS: https://www.linkedin.com/company/anegis-limited/

Azure to chmura dla biznesu, która korzysta z globalnych centrów danych i znajduje się w światowej czołówce platform cloud. W maju 2020 roku Microsoft poinformował, że w Polsce powstanie pierwszy region data center w Europie Środkowo-Wschodniej. Plan inwestycyjny, którego częścią jest budowa centrum danych, wyniesie 1 miliard dolarów. Dla polskich przedsiębiorstw oznacza to łatwiejszy i bezpieczny dostęp do platformy Azure i usług w chmurze, dlatego ANEGIS chce przybliżyć uczestnikom webinarów te rozwiązania, które mogą wykorzystać w swoich firmach.

Więcej komunikatów prasowych
Eksporuj więcej komunikatów prasowych

Co możemy dla Państwa zrobić?

Chcielibyśmy usłyszeć o Państwa projekcie. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.

Dziękujemy za zapytanie. Przekazaliśmy je do najbardziej kompetentnego działu. Nasz konsultant odezwie się do Pana/Pani w najbliższym możliwym czasie.
Oops! Something went wrong while submitting the form.