ANEGIS startuje z nowym cyklem webinarów o rozwiązaniach Azure i Dynamics 365

Czytaj dalej

Po testach HoloLens 2 i nowoczesnych aplikacji do zdalnego serwisu eksperci ANEGIS sprawdzą, jak ma się bezpieczeństwo danych, haseł i kluczy uwierzytelniających w chmurze Azure, co nowego oferuje Microsoft w ramach swoich usług kognitywnych oraz jak zorganizować magazyn wysokiego składowania z pomocą aplikacji D365 Warehousing. Architekci Azure i konsultanci Dynamics pokażą przykłady wykorzystania technologii Microsoft w codziennej pracy w ramach nowego cyklu webinarów, który rusza 27 kwietnia.

Wiosenny cykl spotkań wypełniony jest zagadnieniami dotyczącymi bezpieczeństwa – uczestnicy nowej serii dowiedzą się, jakie mechanizmy stoją na straży danych w chmurze Azure i jak sami mogą dbać o bezpieczeństwo danych – poznają usługę Azure Key Vault do zarządzania kluczami, hasłami i innymi sekretami w przestrzeni chmurowej. Architekci Microsoft Azure podpowiedzą też, jak wybrnąć z przypadkowego udostępnienia hasła publicznie i ochronić dane.

Podczas jednego z webinarów ekspert Azure przybliży uczestnikom narzędzie Azure Metrics Advisor, które wykorzystuje algorytmy sztucznej inteligencji do monitorowania danych w szeregach czasowych i wykrywania w nich anomalii i odchyleń. Takie wartości niestandardowe mogą nieść informacje o zagrożeniach np. uszkodzeniu maszyny lub próbach oszustw w transakcjach finansowych.

Dla osób zarządzających magazynem konsultanci ANEGIS przygotowali webinar poświęcony modułowi WMS w Dynamics 365 i aplikacji D365 Warehousing, które dają pełną kontrolę nad procesami magazynowymi.

Ostatnie spotkanie to pokaz możliwości najnowszej usługi Microsoft – Azure Spatial Analysis do analizy przestrzennej obrazu wideo – przed jej oficjalnym uruchomieniem. Uczestnicy webinaru zobaczą, jak narzędzie działa na danych zbieranych na żywo i dowiedzą się, w jakich scenariuszach mogą je wykorzystać.

Pierwszy webinar startuje 27 kwietnia o godzinie 12:00. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się przez formularz na stronie wydarzeń. Pełny harmonogram dostępny jest na https://www.anegis.com/pl/wydarzenia

Informacje na temat webinarów pojawiają się na bieżąco na profilu LinkedIn ANEGIS: https://www.linkedin.com/company/anegis-limited/

Więcej komunikatów prasowych
Eksporuj więcej komunikatów prasowych

Co możemy dla Państwa zrobić?

Chcielibyśmy usłyszeć o Państwa projekcie. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.

Dziękujemy za zapytanie. Przekazaliśmy je do najbardziej kompetentnego działu. Nasz konsultant odezwie się do Pana/Pani w najbliższym możliwym czasie.
Oops! Something went wrong while submitting the form.