ANEGIS z nominacją do nagrody Symbol 2018

Czytaj dalej

Monitor Rynkowy i Monitor Biznesu nominowały ANEGIS do nagrody Symbol 2018. Nagroda jest przyznawana firmom za osiągnięcia w ich sektorach, za innowacyjność, skuteczność zarządzania i politykę zrównoważonego rozwoju.

List nominacyjny do nagrody Symbol 2018 dla ANEGIS

Jakub Lisiecki, redaktor naczelny magazynów, mówi:

Zwycięzcy to elitarna grupa ekspertów, którzy rozpoznają trendy i wyznaczają nowe standardy w wielu obszarach gospodarki, nauki, medycyny i administracji.

Michał Tekiela, CEO ANEGIS, zaznacza:

Jesteśmy dumni, że nasze wysiłki zostały docenione tą nominacją. Wykorzystaliśmy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu biznesu i obsłudze klientów w Wielkiej Brytanii, aby wprowadzić na polski rynek najlepsze praktyki i innowacyjne rozwiązania.

O Monitorze Rynkowym i Monitorze Biznesowym

Monitor Rynkowy jest dodatkiem do Dziennika Gazety Prawnej. Monitor Biznesowy jest dystrybuowany wraz z gazetą Rzeczpospolita.

Kup bilet tańszy o 995 zł
Wypełnij formularz i zdobądź kod zniżkowy na udział w Retail Summit 2024
Więcej komunikatów prasowych
Eksporuj więcej komunikatów prasowych

Co możemy dla Państwa zrobić?

Chcielibyśmy usłyszeć o Państwa projekcie. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.

Dziękujemy za zapytanie. Przekazaliśmy je do najbardziej kompetentnego działu. Nasz konsultant odezwie się do Pana/Pani w najbliższym możliwym czasie.
Oops! Something went wrong while submitting the form.