ANEGIS z nominacją do tytułu Partner Roku 2021 Microsoft w kategorii Business Applications

Czytaj dalej

ANEGIS otrzymał nominację do nagrody Partner Roku 2021 na corocznej konferencji partnerskiej Microsoft ONE. Wyróżnienie ANEGIS w rankingu Partner Roku Microsoft w obszarze Business Application to wyraz uznania za dotychczasową współpracę i dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań dla biznesu.

Microsoft Polska ogłosił nominacje i zwycięzców 16 marca 2021 podczas 10. jubileuszowej konferencji Microsoft ONE.

Tytułem Partner Roku Microsoft honoruje firmy na poziomie krajowym, które wykazały się efektywną współpracą partnerską z lokalnym oddziałem Microsoft i wyjątkową aktywnością na polu biznesowym.

ANEGIS został doceniony w kategorii Business Applications. Nominacja jest wyróżnieniem za skuteczne wdrażanie rozwiązań chmurowych Dynamics 365 oraz partnerski dialog zarówno z klientami, jak i przedstawicielami Microsoft. Michał Tekiela, CEO ANEGIS:

Gratuluję i dziękuję całemu zespołowi za wytężoną pracę i wkład w tę nominację. Kontynuujemy bliską współpracę z naszymi klientami i strategicznym partnerem, aby w przyszłym roku zawalczyć o wygraną.

Podczas konferencji partnerskiej Microsoft ONE 2021 Vincenzo Esposito, Dyrektor Generalny Commercial Partners, Central & Eastern Europe w firmie Microsoft powiedział:

Bardzo dziękuję wszystkim partnerom za dotychczasowe osiągnięcia i fantastyczny wkład, który wnoszą każdego dnia. Poziom kompetencji, jaki polski zespół wnosi na rynek jest niewiarygodny. Wspólnie stajemy się coraz bardziej strategicznymi partnerami dla naszych klientów, a kluczowym czynnikiem sukcesu w kształtowaniu naszego ekosystemu przyszłości jest budowanie silnego, intencjonalnego partnerstwa.

Wśród nominowanych w obszarze Business Application wraz z ANEGIS znalazły się SII oraz XPLUS, który w tym roku zdobył tytuł.

Więcej komunikatów prasowych
Eksporuj więcej komunikatów prasowych

Co możemy dla Państwa zrobić?

Chcielibyśmy usłyszeć o Państwa projekcie. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.

Dziękujemy za zapytanie. Przekazaliśmy je do najbardziej kompetentnego działu. Nasz konsultant odezwie się do Pana/Pani w najbliższym możliwym czasie.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
🡱