ANEGIS z nowymi złotymi kompetencjami Microsoft

Czytaj dalej

ANEGIS – certyfikowany Partner Microsoft – zdobył nowe kompetencje Gold w obszarach Cloud Platform, Datacenter i Windows and Devices.

ANEGIS posiada już złote kompetencje w najważniejszych obszarach: Enterprise Resource Planning i Business Application. Kompetencja Gold Cloud Platform jest uzupełnieniem kluczowych obszarów ERP i CRM o praktykę i wiedzę techniczną w zakresie platformy Azure.

Kompetencje Gold Datacenter i Gold Windows and Devices są wyróżnieniem ANEGIS jako dostawcy zaawansowanych rozwiązań wykorzystujących centra danych, możliwości systemu Windows i narzędzia Microsoft.

Kompetencje Gold potwierdzają wiedzę ekspercką zespołu i najwyższą jakość wdrożeń usług i produktów Microsoft. Aby uzyskać złote kompetencje firma musi wykazać odpowiedni poziom sprzedaży w danym obszarze, referencje klientów i certyfikaty zdobyte przez pracowników.

Zdobyte kompetencje otwierają ANEGIS dostęp do nowoczesnych technologii i nowych możliwości rozwoju, dzięki czemu klienci mogą liczyć na rozwiązania zgodne z najnowszymi trendami i międzynarodowymi standardami sygnowanymi marką Microsoft.

ANEGIS posiada również złote kompetencje w obszarach Data Platform, Data Analytics, Application Development i DevOps.

Kup bilet tańszy o 995 zł
Wypełnij formularz i zdobądź kod zniżkowy na udział w Retail Summit 2024
Więcej komunikatów prasowych
Eksporuj więcej komunikatów prasowych

Co możemy dla Państwa zrobić?

Chcielibyśmy usłyszeć o Państwa projekcie. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.

Dziękujemy za zapytanie. Przekazaliśmy je do najbardziej kompetentnego działu. Nasz konsultant odezwie się do Pana/Pani w najbliższym możliwym czasie.
Oops! Something went wrong while submitting the form.