Programista CRM

Opis stanowiska

Jako programista D365 Customer Engagement będziesz pracował w zespole wdrożeniowym przy projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań technicznych Dynamics CRM dla naszych klientów z różnych segmentów rynku - bankowości, ubezpieczeń, usług komunalnych czy handlu detalicznego.

Wymagania

  • Projektowanie, kodowanie, testowanie modułów aplikacji Dynamics 365 lub powiązanych aplikacji zgodnie ze specyfikacją techniczną
  • Wspieranie rozwoju scenariuszy/skryptów testowych oraz wykonywanie testów zapewniających, że aplikacja lub architektura spełnia uzgodnione standardy jakościowe
  • Ścisła współpraca z zespołami klientów i śledzenie wymagań biznesowych
  • Ciągła nauka technologii, a następnie certyfikacja w obszarze rozwiązań Microsoft Dynamics

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku programisty
  • Zapewnianie wkładu technicznego i nadzór nad projektem w celu realizacji udanego wdrożenia Dynamics CRM
  • Pisanie specyfikacji i dostarczanie dokumentów analizy technicznej
  • Znajomość systemu kontroli wersji (Git bądź DevOps)
  • Doświadczenie w platformie Power Automate
  • Mile widziane doświadczenie z komponentami platformy Azure
  • Doświadczenie z Microsoft Dynamics 365/CRM online
  • Doświadczenie w rozwoju oprogramowania przy użyciu Microsoft .NET, C# i JavaScript
  • Biegłość w rozwijaniu, wdrażaniu, dostosowywaniu i integrowaniu Microsoft Dynamics CRM
  • Biegłość w rozumieniu i wdrażaniu przepływów pracy i procesów biznesowych
  • Doświadczenie w korzystaniu z CRM SDK
  • Integracja istniejących systemów i usług z architekturą CRM
  • Wiedza na temat pełnego cyklu rozwoju aplikacji, w oparciu o znane metodyki
  • Samodzielność
"Zlokalizowany w sercu Wrocławia, ANEGIS oferuje wyjątkową okazję do rozwoju dla specjalistów Dynamics 365. Nasz zespół z powodzeniem wdraża rozwiązania zarówno dla klientów międzynarodowych, jak i lokalnych."
Wojciech Kucharzak
Starszy programista
"ANEGIS to świetne miejsce dla każdej osoby dbającej o rozwój. Profesjonalizm zespołu i unikalna atmosfera stwarzają idealne warunki do nauki i dalszego kształcenia swoich umiejętności."
Jacek Maciejewski
Programista
"Nie wyobrażam sobie biura z lepszą atmosferą. W ANEGIS – wszyscy się znają, wspólnie się rozwijają i imprezują. Jesteśmy nie tylko współpracownikami, ale przede wszystkim paczką przyjaciół."
Krzysztof Popecki
Młodszy programista

Oferujemy

  • Realizujemy projekty z całej gamy rozwiązań MS (ERP, CRM, Power Platform), gwarantujemy pracę z najdynamiczniej rozwijającymi się systemami na rynku
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Udział w prestiżowych projektach międzynarodowych
  • Rozwój zawodowy
  • Pracę z wyspecjalizowanymi konsultantami Microsoft Dynamics 365
  • Atrakcyjny i elastyczny pakiet benefitów (zapytaj o szczegóły anemolot@anegis.com)
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dostęp do materiałów, szkoleń, certyfikatów jako Gold Partner Microsoft
  • Imprezy integracyjne
Monika Markowska
Talent manager
Konto LinkedIn 🡭

Czy jesteś gotów, by dołączyć do naszych projektów?

Jeżeli chcesz się rozwijać i jesteś nastawiony na stały wzrost swojej wiedzy i kompetencji. Jeżeli posiadasz odpowiednie doświadczenie i pasję - możliwe, że szukamy właśnie Ciebie. Niezależnie od aktualnie otwartych stanowisk skontaktuj się z nami, być może uda się dopasować Twoje umiejętności do naszych projektów.

Maks. rozm. 10MB.
Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Proces rekrutacji

Złożyłeś aplikację? Znakomicie! Przeanalizujemy Twój życiorys i skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

1
Rozmowa wprowadzająca

Jeden z naszych rekruterów zadzwoni do Ciebie, aby lepiej Cię poznać i odpowiedzieć na wszelkie Twoje pytania.

2
Rozmowa ekspercka

Jeden z naszych architektów skontaktuje się z Tobą, aby poznać Twoją wiedzę i umiejętności.

3
Rozmowa na miejscu

Zobaczysz jak i gdzie pracujemy, sprawdzisz, czy smakuje Ci nasza kawa. W tym czasie my będziemy mieli okazję, aby lepiej Cię poznać.

4
Oferta

Porozmawiamy o konkretach. Przedstawimy Ci propozycję nie do odrzucenia!

5
Zatrudniony

Zostałeś zatrudniony! Cieszymy się, że jesteś z nami!