Rozszerzona rzeczywistość

Rozszerzona rzeczywistość

Opis rozwiązania

Rozszerzona rzeczywistość łączy świat rzeczywisty ze światem wirtualnym. Dzięki wykorzystaniu wizualizacji wplecionych w realne otoczenie można obserwować świat korzystając jednocześnie z zestawu zupełnie nowych, interaktywnych działań i informacji wyświetlających się na bieżąco. Szczególny przykładem wykorzystującym wirtualne technologie jest rzeczywistość mieszana, której użytkownik może wchodzić w interakcje z wirtualnymi obiektami, w podobny sposób, w jaki wchodzi w interakcje z obiektami fizycznymi.

Microsoft opracował rozwiązanie, które wspiera inżynierów, projektantów i sprzedawców w codziennych zadaniach. Okulary HoloLens można wykorzystać w procesach produkcji, utrzymania ruchu, serwisowania maszyn, projektowaniu czy prezentacjach sprzedażowych. Możliwość manipulowania wirtualnymi przedmiotami, które stają się integralną częścią przestrzeni wokół pracownika stwarza nieograniczone możliwości kreowania rzeczywistości w zasadzie w każdym obszarze funkcjonowania firmy.

Rzeczywistość mieszana a internet rzeczy

Komputer Microsoft HoloLens daje niepowtarzalną możliwość połączenia rzeczywistości mieszanej z Internetem rzeczy (ang. Internet of Things, IoT). Rzeczywistość mieszana, którą kreuje HoloLens, nakłada cyfrowe treści na otoczenie użytkownika, a obrazy holograficzne pojawiają się bezpośrednio w jego polu widzenia.

Możliwość nakładania holograficznych wizerunków obiektów IoT na urządzenia, gdy użytkownik na nie spogląda, może zapewnić bardziej intuicyjną obsługę elementów IoT, która znacznie przewyższa sterowanie za pośrednictwem ekranu. Wystarczy, że użytkownik spojrzy na dowolne widoczne urządzenie IoT, aby zyskać możliwość kontrolowania jego pracy za pomocą holograficznych elementów sterujących czy nawet poleceń głosowych.

"Bazując na naszej współpracy potwierdzamy doświadczenie, profesjonalizm i rzetelność pracowników ANEGIS. Polecamy tego dostawcę jako niezawodnego partnera biznesowego."
Ewa Franczak
Group Information Systems Manager, Nicols
"Firma ANEGIS zapewniła znakomite wsparcie instalacji modułu finansowego Dynamics AX w naszej jednostce dominującej. Jej konsultanci to najwyższej jakości, wysoce skuteczni specjaliści."
Marie Capes
Dyrektor Finansów i Administracji, WPP London
"Zaangażowanie ANEGIS i rzetelne podejście były kluczowym czynnikiem przy podejmowaniu przez nas decyzji o współpracy z ANEGIS. Firma nadal skutecznie i terminowo realizuje swoje cele."
Neil Hammond
Dyrektor IT, BUUK Infrastructure
"Nasze uruchomienie zakończyło się sukcesem! Dziękuję Wam wszystkim. Pozwolę sobie powtórzyć, że jestem bardzo wdzięczny!"
Dr. Rick Dannert
Project Manager, NEW YORKER

Powiązane produkty

Powiązane rozwiązania

Co możemy dla Państwa zrobić?
lub Rozpocznij czat
Dziękujemy za przesłanie wiadomości. Nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Panią/Panem jak to tylko będzie możliwe.
Oops! Something went wrong while submitting the form.