Systemy business intelligence (BI)

Systemy business intelligence (BI)

Opis rozwiązania

Trafne decyzje biznesowe nie biorą się z powietrza. Biorą się z danych. Jednak, aby te dane wspomagały procesy decyzyjne muszą zostać zebrane, przeanalizowane i zaprezentowane w zrozumiały sposób. To są zadania dla systemów business intelligence.

System business intelligence dla przedsiębiorstwa każdej wielkości

Terminem business intelligence (BI lub analityka biznesowa) określa się narzędzia, które integrują dane, przekształcają je w informacje i ubierają je w wizualizacje i raporty. Dzięki nim pracownik uzyskuje szybki dostęp do informacji o klientach, partnerach, konkurentach, procesach wewnętrznych i zewnętrznych.

Jeszcze niedawno aplikacje BI były postrzegane jako gadżet, na który mogli pozwolić sobie najwięksi gracze na rynku. Ale wraz z rozwojem technologii, większą liczbą rozwiązań dostępnych na rynku i wzrostem znaczenia danych, po oprogramowanie business intelligence sięgają również małe i średnie przedsiębiorstwa.

Analityka biznesowa w Dynamics 365 for Finance and Operations

ANEGIS wdraża Microsoft Power BI w przedsiębiorstwach każdego typu i uczy, jak korzystać z narzędzia, które w swojej klasie nie ma sobie równych (od 12 lat na szczycie zestawienia platform analitycznych w raporcie Magic Quadrant opracowywanym przez firmę Gartner).

Dzięki zaawansowanej, ale intuicyjnej w obsłudze platformie Państwa pracownicy mogą tworzyć rozbudowane raporty bogate w wizualizacje i interaktywne pulpity. Bazując na danych gromadzonych w chmurze, analizy można przeprowadzać w każdym miejscu, w dowolnym czasie, udostępniać i dzielić się informacjami lokalnie i globalnie.

"Bazując na naszej współpracy potwierdzamy doświadczenie, profesjonalizm i rzetelność pracowników ANEGIS. Polecamy tego dostawcę jako niezawodnego partnera biznesowego."
Ewa Franczak
Group Information Systems Manager, Nicols
"Firma ANEGIS zapewniła znakomite wsparcie instalacji modułu finansowego Dynamics AX w naszej jednostce dominującej. Jej konsultanci to najwyższej jakości, wysoce skuteczni specjaliści."
Marie Capes
Dyrektor Finansów i Administracji, WPP London
"Zaangażowanie ANEGIS i rzetelne podejście były kluczowym czynnikiem przy podejmowaniu przez nas decyzji o współpracy z ANEGIS. Firma nadal skutecznie i terminowo realizuje swoje cele."
Neil Hammond
Dyrektor IT, BUUK Infrastructure
"Nasze uruchomienie zakończyło się sukcesem! Dziękuję Wam wszystkim. Pozwolę sobie powtórzyć, że jestem bardzo wdzięczny!"
Dr. Rick Dannert
Project Manager, NEW YORKER
Co możemy dla Państwa zrobić?
Dziękujemy za przesłanie wiadomości. Nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Panią/Panem jak to tylko będzie możliwe.
Oops! Something went wrong while submitting the form.