Serwis proaktywny

Serwis proaktywny

Opis usługi

Profilaktyka, czyli działania prewencyjne, które podejmuje zespół zanim pojawi się incydent, jest rdzeniem serwisu proaktywnego. Dzięki zapobieganiu występowaniu problemów klient może nieprzerwanie korzystać z systemu i używać jego pełnej funkcjonalności. ANEGIS oferuje serwis proaktywny oparty na działaniach predykcyjnych, które ograniczają występowanie problemów, a tym samym obniżają koszty napraw i usuwania błędów.

Usługi serwisu proaktywnego

  • Usługi monitoringu - infrastruktury, komponentów systemu oraz najważniejszych procesów biznesowych klienta
  • Usługi związane z wydajnością systemu, w tym:
    - Analiza wpływu działań na wydajność systemu (np. działań w ramach rozbudowanych kampanii marketingowych)
    - Testy wydajności (sprawdzające skalowalność rozwiązania pod aktualne i przyszłe potrzeby klienta)

Serwis proaktywny pozwala przewidzieć i zapobiec incydentom, a w momencie ich wystąpienia – umożliwia szybszą identyfikację problemów.

Usługi monitoringu

Monitoring może objąć całe rozwiązanie: od elementów infrastruktury, przez komponenty poszczególnych aplikacji, po działania w ramach konkretnych procesów biznesowych klienta.

Usługi związane z wydajnością systemu

Usługi związane z wydajnością systemu umożliwiają analizę wpływu planowanych działań biznesowych i rozwojowych (np. realizacji dużych kampanii marketingowych) na wydajność systemu, w tym przeprowadzenie testów wydajnościowych, które pozwolą optymalnie dobrać zasoby systemowe pod planowane działania i zagwarantować odpowiedni (oczekiwany) czas reakcji systemu.

Wszystkie usługi serwisu proaktywnego mogą być dostarczone w ramach jednej umowy serwisowej (SLA).

Metodyka

Metodyka, według której prowadzimy projekty, to kombinacja metodyk Waterfall, Agile i elementów Fast Track opracowanej przez Microsoft.

Więcej o naszych metodykach
"Bazując na naszej współpracy potwierdzamy doświadczenie, profesjonalizm i rzetelność pracowników ANEGIS. Polecamy tego dostawcę jako niezawodnego partnera biznesowego."
Ewa Franczak
Group Information Systems Manager, Nicols
"Firma ANEGIS zapewniła znakomite wsparcie instalacji modułu finansowego Dynamics AX w naszej jednostce dominującej. Jej konsultanci to najwyższej jakości, wysoce skuteczni specjaliści."
Marie Capes
Dyrektor Finansów i Administracji, WPP London
"Zaangażowanie ANEGIS i rzetelne podejście były kluczowym czynnikiem przy podejmowaniu przez nas decyzji o współpracy z ANEGIS. Firma nadal skutecznie i terminowo realizuje swoje cele."
Neil Hammond
Dyrektor IT, BUUK Infrastructure
"Nasze uruchomienie zakończyło się sukcesem! Dziękuję Wam wszystkim. Pozwolę sobie powtórzyć, że jestem bardzo wdzięczny!"
Dr. Rick Dannert
Project Manager, NEW YORKER
Co możemy dla Państwa zrobić?
lub Rozpocznij czat
Dziękujemy za przesłanie wiadomości. Nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Panią/Panem jak to tylko będzie możliwe.
Oops! Something went wrong while submitting the form.