Szkolenia IT dofinansowane z UE

Oferujemy pomoc w pozyskaniu funduszy na szkolenia IT dofinansowane z UE oraz zakup sprzętu informatycznego i oprogramowania dla firm.

Opis usługi

Proponujemy pomoc w przygotowaniu i pozyskaniu dotacji na szkolenia IT dofinansowane z UE, doborze odpowiednich narzędzi i dostosowaniu rozwiązań informatycznych. W ramach projektu gwarantujemy przeniesienie najlepszych światowych praktyk biznesowych do Państwa firmy. Przemyślane rozwiązania zapewnią nie tylko realny zwrot inwestycji, ale także zagwarantują jej bezpieczeństwo.

Rozwiązania i kursy IT dofinansowane z UE

Dotacja może obejmować szkolenia IT z zakresu obsługi czy testowania systemów lub kursy programowania. Mogą Państwo również uzyskać pomoc w zdobyciu funduszy na zakup sprzętu oraz systemów informatycznych do zarządzania m.in. operacjami przedsiębiorstwa (ERP), produkcją MRP, relacjami z klientami (CRM), sprzedażą, dystrybucją, sprzedażą internetową (Retail), magazynami (w tym magazynami wysokiego składowania - WMS), analizami biznesowymi (Business Intelligence) i wieloma innymi.

Wsparcie ANEGIS w uzyskaniu dotacji z UE na szkolenia IT

ANEGIS jest jednym z europejskich liderów w optymalizacji procesów biznesowych w przedsiębiorstwach w oparciu o światowej klasy rozwiązania informatyczne Microsoft Dynamics. Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu wdrożeń na rynku angielskim, skandynawskim i polskim, w przedsiębiorstwach: produkcyjnych, dystrybucyjnych oraz zajmujących się świadczeniem usług profesjonalnych.

W ramach współpracy z ANEGIS zyskają Państwo dedykowany zespół składający się ze specjalisty ds. pozyskiwania środków europejskich, konsultantów ds. wdrożeń (z 25-letnim doświadczeniem) oraz programistów.

Referencje

"Bazując na naszej współpracy potwierdzamy doświadczenie, profesjonalizm i rzetelność pracowników ANEGIS. Polecamy tego dostawcę jako niezawodnego partnera biznesowego."
Ewa Franczak
Group Information Systems Manager, Nicols
"Firma ANEGIS zapewniła znakomite wsparcie instalacji modułu finansowego Dynamics AX w naszej jednostce dominującej. Jej konsultanci to najwyższej jakości, wysoce skuteczni specjaliści."
Marie Capes
Dyrektor Finansów i Administracji, WPP London
"Zaangażowanie ANEGIS i rzetelne podejście były kluczowym czynnikiem przy podejmowaniu przez nas decyzji o współpracy z ANEGIS. Firma nadal skutecznie i terminowo realizuje swoje cele."
Neil Hammond
Dyrektor IT, BUUK Infrastructure
"Nasze uruchomienie zakończyło się sukcesem! Dziękuję Wam wszystkim. Pozwolę sobie powtórzyć, że jestem bardzo wdzięczny!"
Dr. Rick Dannert
Project Manager, NEW YORKER
Biuro sprzedaży
Kamila Jaworowska
+48 535 987 798
kjaworowska@anegis.com
Porozmawiajmy o projekcie

Chcielibyśmy usłyszeć o Państwa projekcie. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.

Dziękujemy za zapytanie. Przekazaliśmy je do najbardziej kompetentnego działu. Nasz konsultant odezwie się do Pana/Pani w najbliższym możliwym czasie.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Używając niniejszego formularza zgadzam się z polityką prywatności.

🡱