Serwis reaktywny

Serwis reaktywny - zestaw sprawnych działań - pomaga w rozwiązywaniu problemów i usuwaniu błędów zgłaszanych przez pierwszą linię wsparcia klienta.

Opis usługi

Sytuacja awaryjna, która może ograniczyć dostępność systemu lub określonej funkcjonalności, wymaga szybkiej reakcji. Aby zapewnić ciągłość procesów, po określeniu przyczyny awarii, błędy muszą zostać sprawnie usunięte. Serwis reaktywny rozwiązuje problemy wywołane konkretną sytuacją awaryjną, przywracając pełną dostępność systemu.

Serwis reaktywny jest, po wsparciu powdrożeniowym, drugim poziomem serwisu oferowanego przez ANEGIS. Działania reaktywne są realizowane w ramach umowy serwisowej SLA.

Usługi serwisu reaktywnego

  • Usługa 2 linii wsparcia (Incident Management – 2nd level support)
  • Usługa wsparcia rozwiązywania problemów z udziałem 3 linii wsparcia np. Microsoft Premier Support (Incident Management – 3rd level support)
  • Usługa zarządzania umową serwisową (SLA Management)

Usługa 2 linii wsparcia

Usługa 2 linii wsparcia obejmuje głównie obszar rozwiązywania problemów (incydentów) w środowisku produkcyjnym klienta. Konsultanci i programiści serwisu ANEGIS za pośrednictwem aplikacji serwisowej obsługiwanej przez pracowników Biura Obsługi Klientów przyjmują zlecenia usunięcia błędów, które docierają z 1 linii wsparcia klienta.

Co zyskają Państwo w ramach usługi 2 linii wsparcia

  • Gwarantowany czas podjęcia zlecenia
  • Pakiet uzgodnionych gwarantowanych godzin dostępności konsultantów i programistów, przeznaczonych na analizę i rozwiązywanie problemów (incydentów) zgłoszonych przez klienta
  • Zestaw raportów SLA w obszarze Zarządzania Incydentami

ANEGIS świadczy wsparcie wykorzystując najlepsze praktyki w zakresie procesów Zarządzania Incydentami, dzięki czemu czasu usunięcia błędów jest krótszy, a system szybciej osiąga pełną funkcjonalność.

Usługa 3 linii wsparcia

W ramach serwisu reaktywnego ANEGIS oferuje klientom wsparcie i kooperację z 3 linią wsparcia producenta oprogramowania. Jeśli rozwiązanie incydentu jest przekazywane do linii wsparcia producenta, konsultanci i programiści ANEGIS aktywnie uczestniczą w dalszym procesie usuwania problemu.

Usługa zarządzania umową serwisową

W ramach usługi zarządzania umową SLA, ANEGIS do współpracy z każdym klientem deleguje Service Level Managera (SLM), który na bieżąco zarządza daną umową serwisową według najlepszych praktyk ITSM i dba o kompleksowe raportowanie oraz stałe podnoszenie jakości usług.

Referencje

"Bazując na naszej współpracy potwierdzamy doświadczenie, profesjonalizm i rzetelność pracowników ANEGIS. Polecamy tego dostawcę jako niezawodnego partnera biznesowego."
Ewa Franczak
Group Information Systems Manager, Nicols
"Firma ANEGIS zapewniła znakomite wsparcie instalacji modułu finansowego Dynamics AX w naszej jednostce dominującej. Jej konsultanci to najwyższej jakości, wysoce skuteczni specjaliści."
Marie Capes
Dyrektor Finansów i Administracji, WPP London
"Zaangażowanie ANEGIS i rzetelne podejście były kluczowym czynnikiem przy podejmowaniu przez nas decyzji o współpracy z ANEGIS. Firma nadal skutecznie i terminowo realizuje swoje cele."
Neil Hammond
Dyrektor IT, BUUK Infrastructure
"Nasze uruchomienie zakończyło się sukcesem! Dziękuję Wam wszystkim. Pozwolę sobie powtórzyć, że jestem bardzo wdzięczny!"
Dr. Rick Dannert
Project Manager, NEW YORKER
Biuro sprzedaży
Kamila Jaworowska
+48 535 987 798
kjaworowska@anegis.com
Porozmawiajmy o projekcie

Chcielibyśmy usłyszeć o Państwa projekcie. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.

Dziękujemy za zapytanie. Przekazaliśmy je do najbardziej kompetentnego działu. Nasz konsultant odezwie się do Pana/Pani w najbliższym możliwym czasie.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Używając niniejszego formularza zgadzam się z polityką prywatności.

🡱