Sztuczna inteligencja AI

Sztuczna inteligencja AI

Opis rozwiązania

Oprogramowanie AI, które Microsoft oddaje przedsiębiorstwom do dyspozycji, pozwala wykorzystywać inteligentne narzędzia i frameworki do tworzenia, wdrażania i eksploatacji aplikacji i usług wzbogaconych o sztuczną inteligencję. Moc obliczeniowa chmury Microsoft Azure pozwala firmom każdej wielkości korzystać z inteligencji dostarczanej przez algorytmy uczenia maszynowego. A ponieważ usługi działają w chmurze Azure, są wspierane przez infrastrukturę i bezpieczeństwo klasy korporacyjnej. Użytkownicy zyskują dodatkowo dostępność i zgodność danych oraz łatwość w zarządzaniu platformą. ANEGIS rozwija aplikacje sztucznej inteligencji wokół API Microsoft, by usprawnić procesy biznesowe w sektorach takich jak produkcja, handel itp.

"Bazując na naszej współpracy potwierdzamy doświadczenie, profesjonalizm i rzetelność pracowników ANEGIS. Polecamy tego dostawcę jako niezawodnego partnera biznesowego."
Ewa Franczak
Group Information Systems Manager, Nicols
"Firma ANEGIS zapewniła znakomite wsparcie instalacji modułu finansowego Dynamics AX w naszej jednostce dominującej. Jej konsultanci to najwyższej jakości, wysoce skuteczni specjaliści."
Marie Capes
Dyrektor Finansów i Administracji, WPP London
"Zaangażowanie ANEGIS i rzetelne podejście były kluczowym czynnikiem przy podejmowaniu przez nas decyzji o współpracy z ANEGIS. Firma nadal skutecznie i terminowo realizuje swoje cele."
Neil Hammond
Dyrektor IT, BUUK Infrastructure
"Nasze uruchomienie zakończyło się sukcesem! Dziękuję Wam wszystkim. Pozwolę sobie powtórzyć, że jestem bardzo wdzięczny!"
Dr. Rick Dannert
Project Manager, NEW YORKER
Co możemy dla Państwa zrobić?
Dziękujemy za przesłanie wiadomości. Nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Panią/Panem jak to tylko będzie możliwe.
Oops! Something went wrong while submitting the form.