Pepco

Pepco

Opis firmy

PEPCO - sieć sprzedaży detalicznej odzieży i artykułów gospodarstwa domowego otworzyła pierwszy sklep w 2004 roku w Polsce. Obecnie posiada ponad 1700 sklepów w 11 krajach europejskich i zatrudnia ponad 16 000 pracowników. PEPCO ma wizję, aby stać się najbardziej znaną marką dyskontową odzieży i AGD. Kluczem do realizacji tej wizji jest rozwój łańcucha dostaw i infrastruktury wspierającej.

Opis projektu

Firma PEPCO potrzebowała redukcji rozmiaru bazy danych Dynamics AX, aby zapewnić ciągłość działania operacji biznesowych. Standardowy proces usuwania danych wykorzystujący Data Migration Framework (DMF) okazał się nieskuteczny w przypadku dużej bazy danych PEPCO.

Zespół ANEGIS opracował skrypty do usuwania historycznych zasobów i transakcji magazynowych oraz wszelkich związanych z nimi rekordów. ANEGIS zmodyfikował również standardowe raporty finansowe, aby radziły sobie z dużą ilością danych.

Po udanym przetestowaniu skrypty zostały zoptymalizowane pod proces usuwania przeprowadzony w wąskim oknie serwisowym.

Proces usuwania zakończył się sukcesem – odzyskano ponad jedną trzecią przestrzeni w bazie danych przy jednoczesnym zachowaniu integralności bazy danych i funkcjonalności systemu Dynamics AX.

Zadania projektu

  • Analiza danych w celu wyodrębnienia tych, które mogą zostać usunięte bez naruszania integralności systemu Dynamics AX
  • Opracowanie skryptów do usuwania danych
  • Test skryptów na 1000 próbnych rekordów
  • Test usunięcia danych na kopii produkcyjnej bazy danych
  • Sprawdzenie wpływu procesu na raportowanie finansowe
  • Optymalizacja skryptów do uruchomienia w oknie serwisowym

Inne cechy projektu

Rozpocznij projekt
Biuro sprzedaży
Co możemy dla Państwa zrobić?

Chcielibyśmy usłyszeć o Państwa projekcie. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.

Dziękujemy za zapytanie. Przekazaliśmy je do najbardziej kompetentnego działu. Nasz konsultant odezwie się do Pana/Pani w najbliższym możliwym czasie.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
🡱