Georg Utz

Georg Utz

Opis firmy

Producent systemów opakowań z tworzyw sztucznych wielokrotnego użytku dla transportu, magazynowania i logistyki, a także do produkcji części technicznych do profesjonalnych zastosowań.

Opis projektu

Projekt dla Georg UTZ zakładał wdrożenie modułów Dynamics 365 for Sales / CRM. Rozwiązanie początkowo objęło kilkudziesięciu pracowników w obszarach: bazy danych klientów, przygotowywanie ofert, zamówienia sprzedaży, faktury, panel sprzedaży informujący o działaniach klienta, wprowadzanie potencjalnych klientów, automatyczne tworzenie nowych relacji biznesowych, raportowanie wizyt i spotkań.

Doświadczenia we współpracy z firmą ANEGIS pozwalają nam potwierdzić wysoki standard pracy oraz profesjonalne podejście do realizacji usług. Rekomendujemy ANEGIS jako kompetentnego i doświadczonego partnera biznesowego.
Tomasz Gumny
Dyrektor Finansowy

Zadania projektu

Inne cechy projektu

Rozpocznij projekt

Co możemy dla Państwa zrobić?

Chcielibyśmy usłyszeć o Państwa projekcie. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.

Dziękujemy za zapytanie. Przekazaliśmy je do najbardziej kompetentnego działu. Nasz konsultant odezwie się do Pana/Pani w najbliższym możliwym czasie.
Oops! Something went wrong while submitting the form.