Microsoft udostępnia bezpłatnie usługi organizacjom walczącym z pandemią i dotkniętym COVID-19

Czytaj dalej

Microsoft ogłosił, że usługi Power Apps, Power Automate, Power Apps Portal i Power Virtual Agents dla pracowników służby zdrowia, edukacji, NGO i instytucji rządowych będą dostępne za darmo przez 6 miesięcy.

W ramach bezpłatnych licencji użytkownicy będą mogli korzystać ze wszystkich funkcji premium. Również Dynamics 365 Customer Service (w tym Digital Messaging) Microsoft udostępnia bez opłat na pół roku.

Dodatkowo zespół Power Platform we współpracy z pracownikami organizacji walczących aktywnie z pandemią – służby zdrowia, rządów, NGO, szkół i uczelni wyższych – stworzył wyspecjalizowane rozwiązania do zarządzania i automatyzacji reakcji w sytuacjach awaryjnych i zagrożenia zdrowia:

W przypadku Power Platform oferta jest skierowana do sektora służby zdrowia, rządowego (każdego poziomu), edukacyjnego i organizacji pozarządowych.

Natomiast z bezpłatnej półrocznej licencji na Dynamics 365 Customer Service lub rozwiązania Dynamics 365 Remote Assist, a także Power Platform będą mogły skorzystać podmioty wdrażające te aplikacje w odpowiedzi na COVID-19, na szablonie dostarczonym przez Microsoft lub jako wdrożenie niestandardowe.

Informacje o rozwiązaniach można uzyskać u Partnerów Microsoft - konsultanci ANEGIS przekażą instrukcje uruchomienia bezpłatnych licencji i aplikacji.

Oficjalna wiadomość i szczegóły dotyczące oferty znajdują się na stronie Microsoft.

Co możemy dla Państwa zrobić?

Chcielibyśmy usłyszeć o Państwa projekcie. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.

Dziękujemy za zapytanie. Przekazaliśmy je do najbardziej kompetentnego działu. Nasz konsultant odezwie się do Pana/Pani w najbliższym możliwym czasie.
Oops! Something went wrong while submitting the form.