ANEGIS dołącza do sieci partnerów Microsoft

Czytaj dalej

ANEGIS Consulting ogłasza członkostwo w International Association of Microsoft Channel Partners (IAMCP). ANEGIS dołącza jako partner Microsoft premium w Wielkiej Brytanii.

IAMCP reprezentuje najlepszych partnerów Microsoft na całym świecie, którzy w rankingu współpracy biznesowej przygotowanym przez International Data Company (IDC) osiągają wynik 10,2 miliardów dolarów rocznie.

Michał Tekiela, CEO ANEGIS, mówi:

IAMCO wyróżnia jego szerokie spektrum działań zarówno w biznesie, jak i społeczności, a także wpływ na środowisko Microsoft. W ANEGIS cieszymy się na pełne uczestnictwo w stowarzyszeniu i czekamy na spotkania z nowymi partnerami.

Dan Scarfe, prezes IAMCP UK, zaznacza:

Cieszymy się, że ANEGIS dołączył do stowarzyszenia IAMCP w Wielkiej Brytanii. W ciągu ostatnich 12 miesięcy zanotowaliśmy znaczne zainteresowanie przynależnością do sieci, a członkostwo nieustannie przynosi ogromne korzyści naszym partnerom.

O IAMCP

International Association of Microsoft Channel Partners (IAMCP) jest wiodącą niezależną, globalną organizacją zrzeszającą firmy należące do sieci partnerów Microsoft. Posiada 80 oddziałów w ponad 40 krajach na całym świecie. Członkowie IAMCP reprezentują zaufany, niezależny głos społeczności partnerów Microsoft.

Partnerzy Microsoft Dynamics, którzy są częścią społeczności IAMCP zwykle osiągają znacznie wyższe przychody niż firmy spoza społeczności. Członkowie czerpią korzyści z relacji P2P z innymi zaufanymi członkami, aby generować wyższe marże oraz dostarczać najwyższej jakości rozwiązania i usługi swoim klientom.

Więcej komunikatów prasowych
Eksporuj więcej komunikatów prasowych

Co możemy dla Państwa zrobić?

Chcielibyśmy usłyszeć o Państwa projekcie. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.

Dziękujemy za zapytanie. Przekazaliśmy je do najbardziej kompetentnego działu. Nasz konsultant odezwie się do Pana/Pani w najbliższym możliwym czasie.
Oops! Something went wrong while submitting the form.