ANEGIS dołączył do programu Microsoft Cloud Solution Provider

Czytaj dalej

ANEGIS został dostawcą rozwiązań Microsoft w chmurze. Program Microsoft CSP umożliwia firmie ANEGIS zarządzanie całym cyklem życia Azure. Dzięki temu, że ANEGIS oferuje administrowanie rozwiązaniem Microsoft Azure, klienci mogą w pełni korzystać z usług w chmurze, podczas gdy ANEGIS sprawuje kontrolę nad procesem naliczania opłat i bezpośrednio zarządza wsparciem.

Dołączenie ANEGIS do grona dostawców wiąże się z tym, że firma może oferować bardziej zindywidualizowaną i uproszczoną ofertę Microsoft Cloud, ściśle połączoną z własnymi usługami profesjonalnymi i zarządzanymi.

Program Microsoft CSP znacznie upraszcza nasze operacje IT dla klientów i skupia ich uwagę na rozwijaniu biznesu. Możemy teraz w pełni zintegrować ofertę usług w chmurze Microsoft z całym pakietem własnych propozycji

- podkreśla Michał Tekiela, CEO ANEGIS.

Phil Sorgen, wiceprezes Worldwide Partner Group w Microsoft Corp., dodaje:

Dzięki uczestnictwie w programie Microsoft Cloud Solution Provider partnerzy pogłębiają relacje z klientami i rozszerzają możliwości biznesowe dostępne w chmurze.
Więcej komunikatów prasowych
Eksporuj więcej komunikatów prasowych

Co możemy dla Państwa zrobić?

Chcielibyśmy usłyszeć o Państwa projekcie. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.

Dziękujemy za zapytanie. Przekazaliśmy je do najbardziej kompetentnego działu. Nasz konsultant odezwie się do Pana/Pani w najbliższym możliwym czasie.
Oops! Something went wrong while submitting the form.