ANEGIS i Microsoft rozpoczynają projekt Fabryka Cyfrowych Przemian

Czytaj dalej

Projekt Fabryka Cyfrowych Przemian rozpoczynamy cyklem wywiadów online, prezentacji i artykułów poświęconych innowacjom technologicznym w sektorze produkcyjnym.

Finał na żywo projektu odbędzie się 12 grudnia w warszawskim oddziale Microsoft Polska. Eksperci, którzy od października prezentowali online innowacyjne rozwiązania dla produkcji pojawią się w siedzibie Microsoft, żeby poprowadzić pokazy z wykorzystaniem tych technologii.

Projekt Fabryka Cyfrowych Przemian to wspólna inicjatywa ANEGIS i Microsoft Polska, których eksperci zaprezentują najnowsze technologie cyfrowe, takie jak roboty rozpoznające obraz, systemy predykcyjnego utrzymania ruchu IoT, systemy do planowania zasobów przedsiębiorstwa oraz inne innowacje przemysłu 4.0.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Liczba miejsc na wydarzenie finałowe jest ograniczona, dlatego prosimy o rejestrację na stronie:

http://www.fabrykacyfrowychprzemian.pl/

Plakat projektu ANEGIS i Microsoft Fabryka Cyfrowych Przemian

Informacje o projekcie na profilach:

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCkvjbFsVVQXYqU-cxEeS72w

LinkedIn: https://pl.linkedin.com/company/anegis-limited

Facebook: https://www.facebook.com/Anegis/

Twitter: https://twitter.com/anegis1

Więcej komunikatów prasowych
Eksporuj więcej komunikatów prasowych

Co możemy dla Państwa zrobić?

Chcielibyśmy usłyszeć o Państwa projekcie. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.

Dziękujemy za zapytanie. Przekazaliśmy je do najbardziej kompetentnego działu. Nasz konsultant odezwie się do Pana/Pani w najbliższym możliwym czasie.
Oops! Something went wrong while submitting the form.