ANEGIS jednym z najszybciej rozwijających się dostawców rozwiązań ERP 2018

Czytaj dalej

ANEGIS, polsko-brytyjska firma specjalizująca się w aplikacjach biznesowych Microsoft została uznana za jednego z najszybciej rozwijających się dostawców systemów ERP według magazynu Insight Success. ANEGIS jest w czołówce wyróżnionych wraz z innymi dostawcami IT, Unit4 i ePromis.

Lista 10 najszybciej rozwijających się dostawców rozwiązań ERP 2018 pojawiła się w lipcowym wydaniu amerykańskiego magazynu, który jest platformą medialną dla innowacyjnych firm.

Nagroda jest wyrazem uznania dla firmy ANEGIS, która oferuje więcej niż tylko doradztwo IT: „Firma pomaga swoim klientom osiągnąć transformację ich biznesów w cyfrowej erze poprzez zmianę sposobu, w jaki łączą się ludzie, dane i procesy. Wszystko po to, aby tworzyć dla nich nową wartość. Firma planuje wprowadzenie na rynek jeszcze bardziej innowacyjnych produktów i jest zdecydowana zapewniać i utrzymywać przewagę konkurencyjną swoim klientom w szybko zmieniającym się świecie”.

Kup bilet tańszy o 995 zł
Wypełnij formularz i zdobądź kod zniżkowy na udział w Retail Summit 2024
Więcej komunikatów prasowych
Eksporuj więcej komunikatów prasowych

Co możemy dla Państwa zrobić?

Chcielibyśmy usłyszeć o Państwa projekcie. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.

Dziękujemy za zapytanie. Przekazaliśmy je do najbardziej kompetentnego działu. Nasz konsultant odezwie się do Pana/Pani w najbliższym możliwym czasie.
Oops! Something went wrong while submitting the form.