ANEGIS ogłasza partnerstwo z PIPOL – chce ożywić rynek brytyjski

Czytaj dalej

Pipol wita nowego partnera – firmę ANEGIS, która jest liderem w zaawansowanych wdrożeniach Microsoft Dynamics AX i wyróżnia się doświadczeniem na rynku wertykalnym.

Obsługa rynku brytyjskiego w zakresie rozwiązań ERP zostanie wzbogacona o nowe partnerstwo: organizacja Pipol rozpoczęła współpracę z ANEGIS Consulting. To proaktywne partnerstwo oparte jest na wzajemnym szacunku i zaufaniu, i doskonale współgra z modelami biznesowymi oraz strategiami rozwoju międzynarodowego biznesu.

Współpraca z zespołem ANEGIS to prawdziwa przyjemność. ANEGIS wie, co jest potrzebne, żeby zaspokoić złożone potrzeby klientów

– mówi Morten Søger, Group Director Channel & Alliances organizacji Pipol.

ANEGIS planuje w dalszym ciągu powiększać swój zespół 35 certyfikowanych pełnoetatowych pracowników oraz liczną grupę współpracujących doświadczonych konsultantów, którzy wspólnie pracują nad sukcesem projektów.

Morten Søger dodaje:

ANEGIS naprawdę rozumie pełny zakres i możliwości wiodącego oprogramowania ERP od Microsoft i może go dostosowywać do precyzyjnych potrzeb biznesowych klientów, wykorzystując pełen potencjał programu. Widzimy silny wzrost na rynku brytyjskim i czujemy, że jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby w zakresie skutecznego wsparcia zarówno obecnych, jak i nowych klientów oraz przeprowadzić udaną transformację biznesową i zrealizować płynące z niej korzyści.

Dzięki bogatej wiedzy na temat wdrażania Microsoft Dynamics AX w różnych gałęziach przemysłu prowadzone są już projekty w ramach nowego partnerstwa, planowane są także dwa roll-outy w Wielkiej Brytanii w 2017 roku i duży projekt branżowy.

Michał Tekiela, CEO ANEGIS, zaznacza:

Jesteśmy dumni z tego, że możemy reprezentować PIPOL w Wielkiej Brytanii i wierzymy, że to partnerstwo rozwinie naszą międzynarodową działalność. Będziemy, jak zawsze, pomagać klientom osiągać maksymalny potencjał biznesowy, wykorzystując wiodące w swojej klasie oprogramowanie Dynamics AX.

Pipol jest globalnym dostawcą rozwiązań i usług Microsoft Dynamics specjalizującym się w określaniu najlepszych standardów dla organizacji międzynarodowych. Współpraca z Pipol daje dostęp do wiedzy i doświadczenia globalnej organizacji, którą tworzą czołowi profesjonaliści, certyfikowani przez Microsoft, pracujący lokalnie w ponad 50 krajach. Portfolio produktów Pipol składa się z Microsoft Dynamics AX, Microsoft Dynamics NAV, Microsoft Dynamics CRM i ponad 70 sprawdzonych rozwiązań branżowych. Pipol oferuje międzynarodowym organizacjom najszerszy na świecie zakres usług wdrożeniowo-doradczych opartych na Microsoft Dynamics. Usługi Pipol bazują na najlepszych praktykach zaczerpniętych z tysięcy przypadków w różnych gałęziach przemysłu na całym świecie.

Informacji na temat Pipol udziela:

Morten Søger

Group Director Channel & Alliances

morten.soeger@pipol.com

Kup bilet tańszy o 995 zł
Wypełnij formularz i zdobądź kod zniżkowy na udział w Retail Summit 2024
Więcej komunikatów prasowych
Eksporuj więcej komunikatów prasowych

Co możemy dla Państwa zrobić?

Chcielibyśmy usłyszeć o Państwa projekcie. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.

Dziękujemy za zapytanie. Przekazaliśmy je do najbardziej kompetentnego działu. Nasz konsultant odezwie się do Pana/Pani w najbliższym możliwym czasie.
Oops! Something went wrong while submitting the form.