ANEGIS uruchamia nową stronę internetową

Czytaj dalej

ANEGIS uruchomił nową, zaktualizowaną stronę internetową pod domeną: ax-dynamics.com. Strona została całkowicie przebudowana na platformie Webflow, co znacznie skróciło czas ładowania witryny i poprawiło jej użyteczność.

Aktualna strona odzwierciedla skoncentrowanie firmy Microsoft na nowej linii produktów – Dynamics 365, podkreślając jej zalety i możliwości,

Strona ANEGIS została zaprojektowana z myślą zarówno o tych, którzy dopiero zetknęli się z Microsoft Dynamics 365, jak i potencjalnych klientach i sprzedawcach. Mogą oni korzystać z bogatej zawartości bloga i obszernej biblioteki technicznej.

Przeprowadziliśmy rozmowy z klientami i uzyskaliśmy cenne informacje, które stały się bodźcem do zmiany sposobu organizacji i prezentacji informacji na stronie. Dzięki niej klienci mogą czerpać korzyści z rozbudowanych treści online, które są łatwiejsze w nawigacji i przyswajaniu, a także odpowiadają na konkretne zapytania użytkowników.

Więcej komunikatów prasowych
Eksporuj więcej komunikatów prasowych

Co możemy dla Państwa zrobić?

Chcielibyśmy usłyszeć o Państwa projekcie. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.

Dziękujemy za zapytanie. Przekazaliśmy je do najbardziej kompetentnego działu. Nasz konsultant odezwie się do Pana/Pani w najbliższym możliwym czasie.
Oops! Something went wrong while submitting the form.