ANEGIS wśród najbardziej innowacyjnych firm w Polsce

Czytaj dalej

Firma ANEGIS, lider w gronie dostawców rozwiązań optymalizujących procesy biznesowe przedsiębiorstw, została laureatem Polskiej Nagrody Innowacyjności 2018.

To wyróżnienie jest przyznawane najnowocześniejszym podmiotom, których innowacje rozwijają polską gospodarkę i potencjał firm. Nagrody wręczono podczas VI Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, który odbył się w Poznaniu w dniach 24-25 września 2018.

ANEGIS został doceniony za wkład w rozwijanie przemysłu 4.0 w Polsce i wspieranie podmiotów gospodarczych w dążeniu do doskonałości biznesowej. ANEGIS jako jedna z nielicznych firm w gronie nagrodzonych stanęła na podium obok najbardziej postępowych ośrodków naukowych w Polsce, m.in. Centrum Usług Informatycznych Politechniki Gdańskiej, Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej, Instytutu Technik Innowacyjnych EMAG, Politechniki Śląskiej czy Wielkopolskiego Centrum Zaawansowanych Technologii. Jest to wyróżnienie o tyle wyjątkowe, że ANEGIS wspiera polski rynek innowacji dopiero od kilku lat. Ma już na swoim koncie jedno z pierwszych w Polsce wdrożeń najnowszej wersji systemu ERP Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations oraz jedną z największych implementacji na rodzimym rynku.

Ta nagroda jest ukoronowaniem zabiegów podejmowanych przez ANEGIS – zabiegów wykorzystujących nasz potencjał, czyli wdrażania i tworzenia rozwiązań innowacyjnych. Tymi rozwiązaniami staramy się zachwycić polski rynek i pragniemy do nich przekonać polskich klientów

– zaznacza Krzysztof Langner, CSO firmy ANEGIS.

Krzysztof Langner był jednym z uczestników panelu dyskusyjnego poświęconego zagadnieniom Przemysłu 4.0. Wraz z przedstawicielami największych producentów realizujących koncepcję unifikacji świata ludzi i maszyn produkcyjnych ze światem technologii informacyjnych, dyskutował na tematy związane z rozwojem inteligentnych fabryk i udziałem robotów w procesach produkcyjnych.

Polski Kongres Przedsiębiorczości to wydarzenie gospodarcze organizowane przez Polską Agencję Przedsiębiorczości, którego celem jest zbudowanie platformy porozumienia i wymiany doświadczeń dla polskich przedsiębiorców, naukowców oraz przedstawicieli samorządów i administracji centralnej. W tym roku motywem przewodnim spotkań była „Nowoczesna gospodarka – kapitał dla przyszłości”.  

Z ramienia rządu w wydarzeniu wzięła udział Jadwiga Emilewicz, Minister Przedsiębiorczości i Technologii. Podczas inauguracji zwracała uwagę na to, jaki obowiązki ma rząd wobec polskich przedsiębiorców, mówiła:

Rolą państwa jest kreowanie warunków, polityk i wspieranie tych obszarów, których ten potencjał wzrostu jest znaczący w Polsce.

Jednym z patronów medialnych kongresu był Dziennik Gazeta Prawna i redakcja dodatku Forum Przedsiębiorczości, w którym ukazał się wywiad z Michałem Tekielą. Rozmowę można znaleźć na stronie: http://www.forum-przedsiebiorczosci.pl/przyszlosc-jest-dzis/ i http://www.forum-przedsiebiorczosci.pl/przemysl-4-0-po-polsku/

Więcej komunikatów prasowych
Eksporuj więcej komunikatów prasowych

Co możemy dla Państwa zrobić?

Chcielibyśmy usłyszeć o Państwa projekcie. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.

Dziękujemy za zapytanie. Przekazaliśmy je do najbardziej kompetentnego działu. Nasz konsultant odezwie się do Pana/Pani w najbliższym możliwym czasie.
Oops! Something went wrong while submitting the form.