ANEGIS wysoko w rankingu Microsoft Partners Inbound Marketing Excellence Report 2018

Czytaj dalej

ANEGIS został wybrany z ponad 39 000 partnerów Microsoft i zajął 143. miejsce w raporcie Inbound Marketing Excellence.

Czwarty rok z rzędu raport przygotowuje agencja marketingowa Fifty Five and Five. Raport został zaprezentowany w lipcu 2018 na konferencji Microsoft Inspire (wcześniej Worldwide Partner Conference), konferencji dla partnerów Microsoft. Raport zawiera najlepsze praktyki w obszarze inbound marketingu firm należących do sieci partnerów Microsoft. W ocenie pracy jury wzięło pod uwagę zawartość bloga, stronę internetową oraz obecność w mediach społecznościowych.

To dla nas zaszczyt – pojawiliśmy się na tej prestiżowej liście po raz pierwszy

– powiedział Grzegorz Kulpa, Marketing Manager ANEGIS. –

Jesteśmy dumni z tego, że udało nam się to osiągnąć, dysponując budżetem, który jest zaledwie ułamkiem budżetu marketingowego większości pozostałych czołowych partnerów Microsoft. Skupiliśmy się na zbudowaniu cyfrowego fundamentu marketingowego, który priorytetowo traktuje tworzenie istotnych i wartościowych treści. Będziemy w dalszym ciągu rozwijać naszą strategię content marketingową, aby dostosować ją do potrzeb klientów.

O Fifty Five and Five

Fifty Five and Five to agencja marketingu cyfrowego z siedzibą w Londynie (Wielka Brytania), która zrodziła się z przekonania, że partnerzy firmy Microsoft stoją przed wyjątkowym zestawem wyzwań w zakresie marketingu B2B. Pomaga partnerom Microsoft komunikować się efektywniej, docierać do nowych odbiorców i zdobywać leady.

Pełny raport dostępny jest pod linkiem Inbound Marketing Excellence Report 2018

Kup bilet tańszy o 995 zł
Wypełnij formularz i zdobądź kod zniżkowy na udział w Retail Summit 2024
Więcej komunikatów prasowych
Eksporuj więcej komunikatów prasowych

Co możemy dla Państwa zrobić?

Chcielibyśmy usłyszeć o Państwa projekcie. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.

Dziękujemy za zapytanie. Przekazaliśmy je do najbardziej kompetentnego działu. Nasz konsultant odezwie się do Pana/Pani w najbliższym możliwym czasie.
Oops! Something went wrong while submitting the form.