ANEGIS wysoko w rankingu Microsoft Partners Inbound Marketing Excellence Report 2018

Czytaj dalej

ANEGIS został wybrany z ponad 39 000 partnerów Microsoft i zajął 143. miejsce w raporcie Inbound Marketing Excellence.

Czwarty rok z rzędu raport przygotowuje agencja marketingowa Fifty Five and Five. Raport został zaprezentowany w lipcu 2018 na konferencji Microsoft Inspire (wcześniej Worldwide Partner Conference), konferencji dla partnerów Microsoft. Raport zawiera najlepsze praktyki w obszarze inbound marketingu firm należących do sieci partnerów Microsoft. W ocenie pracy jury wzięło pod uwagę zawartość bloga, stronę internetową oraz obecność w mediach społecznościowych.

To dla nas zaszczyt – pojawiliśmy się na tej prestiżowej liście po raz pierwszy

– powiedział Grzegorz Kulpa, Marketing Manager ANEGIS. –

Jesteśmy dumni z tego, że udało nam się to osiągnąć, dysponując budżetem, który jest zaledwie ułamkiem budżetu marketingowego większości pozostałych czołowych partnerów Microsoft. Skupiliśmy się na zbudowaniu cyfrowego fundamentu marketingowego, który priorytetowo traktuje tworzenie istotnych i wartościowych treści. Będziemy w dalszym ciągu rozwijać naszą strategię content marketingową, aby dostosować ją do potrzeb klientów.

O Fifty Five and Five

Fifty Five and Five to agencja marketingu cyfrowego z siedzibą w Londynie (Wielka Brytania), która zrodziła się z przekonania, że partnerzy firmy Microsoft stoją przed wyjątkowym zestawem wyzwań w zakresie marketingu B2B. Pomaga partnerom Microsoft komunikować się efektywniej, docierać do nowych odbiorców i zdobywać leady.

Pełny raport dostępny jest pod linkiem Inbound Marketing Excellence Report 2018

Subskrybuj newsletter

Celujemy tylko w ważne wiadomości. Subskrybuj nasz newsletter.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
🡱