ANEGIS z trzecim miejscem w rankingu Microsoft Partner Polska w obszarach ERP i CRM

Czytaj dalej

ANEGIS – polscy i brytyjscy specjaliści od aplikacji biznesowych Microsoft zostali wyróżnieni w rankingu Microsoft Partner Polska. Firma ANEGIS zajęła trzecie miejsce w dwóch kategoriach: Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations i Microsoft Dynamics 365 for Customer Engagement.

ANEGIS został doceniony w szczególności za biegłość w dostarczaniu cyfrowej transformacji ERP w sektorze produkcyjnym. To kolejne wyróżnienie przyznane po tym, jak Microsoft wybrał ANEGIS do roli preferowanego partnera dla działalności produkcyjnych podczas Digital Business Transformation Summit, który odbył się w Warszawie 27 marca 2018.

Microsoft Country Partner Ranking honoruje partnerów na poziomie krajowym, którzy w ciągu ostatniego roku wykazali się doskonałością w dostarczaniu rozwiązań Microsoft wielu klientom. Wyróżnienie jest wyrazem uznania dla ANEGIS za skuteczną współpracę z lokalnym biurem firmy Microsoft, a także za innowacyjność i pozytywny wpływ na biznes, dbanie o zadowolenie klientów i pozyskiwanie nowych.

Gavriella Schuster, Corporate Vice President, One Commercial Parter, mówi:

Wszyscy laureaci i finaliści to najlepsi i najbardziej postępowi innowatorzy wywodzący się z naszej partnerskiej społeczności. Firmy te oferują najnowocześniejsze rozwiązania dla złożonych wyzwań biznesowych i zapewniają swoim klientom możliwości transformacji cyfrowej.

Wojciech Kaczmarek, Dyrektor Sprzedaży Microsoft Dynamics w ANEGIS, dodaje:

Na dzisiejszym rynku platforma Microsoft to unikalna propozycja. Porzucamy drogie, monolityczne aplikacje. Wykorzystując nasze doświadczenie zdobywane od pierwszego systemu ERP firmy Microsoft do najnowszych technologii cyfrowych, koncentrujemy się na tworzeniu rzeczywistej i mierzalnej wartości biznesowej dla naszych klientów.
Więcej komunikatów prasowych
Eksporuj więcej komunikatów prasowych

Co możemy dla Państwa zrobić?

Chcielibyśmy usłyszeć o Państwa projekcie. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.

Dziękujemy za zapytanie. Przekazaliśmy je do najbardziej kompetentnego działu. Nasz konsultant odezwie się do Pana/Pani w najbliższym możliwym czasie.
Oops! Something went wrong while submitting the form.