ANEGIS zaprezentował rozwiązania predykcyjne na Polish Manufacturing Excellence Summit

Czytaj dalej

Piotr Zalfresso-Jundziłło, ekspert IoT w ANEGIS, reprezentował firmę na 4. Polish Manufacturing Excellence Summit, który odbył się w Warszawie 25 i 26 września.

Piotr Zalfresso-Jundziłło i Jarosława Zarychta, dyrektor ds. rozwoju biznesu Microsoft Polska, zaprezentowali projekt "Fabryka Przyszłości Microsoft - koncepcja i wyzwania na polskim rynku. Inteligentna konserwacja predykcyjna urządzeń produkcyjnych".

W szczycie wzięło udział 150 przedstawicieli wiodących polskich przedsiębiorstw produkcyjnych. Wśród prezentowanych tematów znalazły się: wdrażanie rozwiązań przemysłu 4.0, ERP w chmurze oraz optymalizacja procesów produkcyjnych.

Piotr Zalfresso-Jundziłło o wydarzeniu:

Szczyt był doskonałą okazją do rozmów z profesjonalistami w zakresie produkcji i zarządzania procesami, wymiany doświadczeń oraz pokazania, w jaki sposób nasze rozwiązania predykcyjne i IoT radzą sobie z wyzwaniami rynku.
Kup bilet tańszy o 995 zł
Wypełnij formularz i zdobądź kod zniżkowy na udział w Retail Summit 2024
Więcej komunikatów prasowych
Eksporuj więcej komunikatów prasowych

Co możemy dla Państwa zrobić?

Chcielibyśmy usłyszeć o Państwa projekcie. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.

Dziękujemy za zapytanie. Przekazaliśmy je do najbardziej kompetentnego działu. Nasz konsultant odezwie się do Pana/Pani w najbliższym możliwym czasie.
Oops! Something went wrong while submitting the form.