ANEGIS złotym sponsorem warszawskiego Microsoft Tech Summit

Czytaj dalej

ANEGIS weźmie udział w wydarzeniu Microsoft Tech Summit organizowanym w Warszawie 25-26 kwietnia 2018.

Jako Złoty Sponsor ANEGIS zaprezentuje niektóre ze swoich innowacyjnych rozwiązań cyfrowej transformacji dla działalności produkcyjnej. Przedstawi rozwiązania z obszaru:

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do specjalistów IT zainteresowanych poznaniem nowych produktów i technologii oraz nadążaniem za zmianami w istniejących produktach.

ANEGIS jako lider w opracowywaniu niestandardowych rozwiązań do zarządzania biznesem dla producentów, z przyjemnością zaprezentuje najnowsze możliwości technologii dla inteligentnej fabryki, a także podzieli się doświadczeniem technicznym w zakresie Microsoft Dynamics 365.

O Microsoft Tech Summit

Microsoft Tech Summit to techniczne wydarzenie edukacyjne dla specjalistów IT i decydentów, programistów i architektów, którzy są zainteresowani rozwijaniem swoich umiejętności w Azure, Microsoft 365 i Dynamics 365.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.microsoft.com/pl-pl/techsummit/warsaw

Opublikowaliśmy krótki raport z tego wydarzenia. Zapraszamy do zajrzenia na stronę podsumowującą Microsoft Tech Summit.

Więcej komunikatów prasowych
Eksporuj więcej komunikatów prasowych

Co możemy dla Państwa zrobić?

Chcielibyśmy usłyszeć o Państwa projekcie. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.

Dziękujemy za zapytanie. Przekazaliśmy je do najbardziej kompetentnego działu. Nasz konsultant odezwie się do Pana/Pani w najbliższym możliwym czasie.
Oops! Something went wrong while submitting the form.