Strona firmowa ANEGIS Consulting nagrodzona w prestiżowym plebiscycie

Czytaj dalej

Zmodernizowana strona www.anegis.com zdobyła w maju 2017 kilka prestiżowych nagród, w tym nagrodę Special Kudos (CSS Design Awards) przyznawaną za wyjątkową kreatywność i techniczną biegłość. Szczególną uwagę zwrócono na wysoką jakość treści strony.

Nagrody:

Strona firmowa ANEGIS z nagrodą Special Kudos CSS Design Awards

Nagrody odzwierciedlają nieustanny rozwój strony anegis.com, który ma zapewnić użytkownikom najlepsze doświadczenia i wrażenia.

Grzegorz Kulpa, Marketing Manager ANEGIS:

Sfera cyfrowa jest nadal głównym filarem ANEGIS w procesie budowania wizerunku marki. Jesteśmy dumni, że jako pierwszy partner Microsoft Dynamics zostaliśmy uwzględnieni w światowych konkursach web design. Z przyjemnością prezentujemy naszą pracę i cieszymy się, że nasi klienci, partnerzy i Microsoft Team doceniają nasze wysiłki.

O CSS Design Awards

CSSDA to międzynarodowa platforma nagród w obszarze projektowania i rozwoju stron internetowych, która honoruje i prezentuje prace niezależnych projektantów, studia i agencje, które przesuwają granice kreatywności, funkcjonalności i użyteczności. Codzienne, comiesięczne i coroczne nagrody są przyznawane za wyjątkową kreatywność i techniczne zaawansowanie.

http://www.cssdesignawards.com/about

Więcej komunikatów prasowych
Eksporuj więcej komunikatów prasowych

Co możemy dla Państwa zrobić?

Chcielibyśmy usłyszeć o Państwa projekcie. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.

Dziękujemy za zapytanie. Przekazaliśmy je do najbardziej kompetentnego działu. Nasz konsultant odezwie się do Pana/Pani w najbliższym możliwym czasie.
Oops! Something went wrong while submitting the form.