Webinaria IT - ekspercka wiedza i praktyka dostępne online

Czytaj dalej

On-premises czy cloud - który model utrzymania infrastruktury IT wybrać? Jakie usługi Azure wesprą procesy podejmowania decyzji biznesowych? Jak wygląda serwis z pomocą gogli HoloLens 2? Jakie aplikacje pomogą uniknąć błędów w sprzedaży i obsłudze klienta? Wirtualne spotkania - webinaria IT - są wygodną i łatwo dostępną przestrzenią, w której eksperci dzielą się swoją wiedzą i odpowiadają na te i inne pytania. Przygotowaliśmy listę dotychczasowych spotkań, które można obejrzeć online w dogodnym momencie.

Nowoczesne technologie, rozwiązania IT dla biznesu, urządzenia wykorzystujące zdobycze techniki i realne przykłady zastosowań rozwiązań Microsoft - webinaria online dostarczają praktycznej wiedzy i inspiracji do rozwoju przedsiębiorstwa i podążania drogą cyfrowej transformacji. Dostępne w jednym miejscu, w łatwej do odtworzenia formie są substytutem spotkań na żywo.

Webinaria zorganizowane dotychczas przez ANEGIS podzieliliśmy na kategorie i oznaczyliśmy linkami do nagrań, które można odtworzyć w dogodnym czasie. Poniżej lista webinarów IT do obejrzenia:

Platforma i usługi w chmurze Microsoft Azure:

Rozwiązania Microsoft Dynamics 365:

Webinaria biznesowe:

Nowe webinary pojawiają się na bieżąco w zakładce Wydarzenia i na kanałach społecznościowych ANEGIS: LinkedIn, Facebook, Instagram.

Co możemy dla Państwa zrobić?

Chcielibyśmy usłyszeć o Państwa projekcie. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.

Dziękujemy za zapytanie. Przekazaliśmy je do najbardziej kompetentnego działu. Nasz konsultant odezwie się do Pana/Pani w najbliższym możliwym czasie.
Oops! Something went wrong while submitting the form.