Produkcja na zamówienie (MTO)

Produkcja na zamówienie (MTO)

Opis branży

Projekty, na których opiera się produkcja na zamówienie, wymagają specyficznego opracowania technicznego, zarządzania produkcją, planowania i rozliczania kosztów. Producenci oczekują narzędzi i usług, które będą wspierać ich pracę. Innowacyjne rozwiązania Microsoft upraszczają tworzenie projektów, szacowanie wydatków i zarządzanie jakością w przedsiębiorstwach realizujących produkcję na zamówienie – MTO (Make-to-Order).

Częste i złożone zmiany w projektach, długi etap pracy nad projektem wstępnym, nieodpowiednie ujęcie kosztów czy ograniczony zestaw narzędzi do analizy opłacalności projektu to część wyzwań, przed którymi stoi produkcja na zamówienie.

Standardowe systemy zaprojektowane dla modelu produkcji powtarzalnej nie sprostają wyzwaniom produkcji na zamówienie oraz produkcji powiązanej z projektami. ANEGIS wykorzystuje swoje doświadczenie w adaptacji rozwiązań ERP dla produkcji, aby spełnić szczególne wymagania producentów MTO. Dostarcza system, który wspiera projekty o długim czasie realizacji – a takie są projekty produkcji na zamówienie. Dzięki temu firmy nie muszą modyfikować swoich rozwiązań ERP, żeby dostosować je do modelu biznesowego MTO. Niedopasowane rozwiązania technologiczne prowadzą do wyższego stopnia awaryjności, pogorszenia jakości i zwiększenia kosztów produkcji. ANEGIS wdraża rozwiązania ze specjalnie zaprojektowanymi funkcjonalnościami dla każdego aspektu cyklu produkcyjnego MTO, od pomysłu do realizacji, integrując inżynierię z czynnościami produkcyjnymi, usprawniając kluczowe procesy, takie jak szacowanie i wycena oraz fakturowanie postępu.

Studia przypadków

No items found.
Co możemy dla Państwa zrobić?
Dziękujemy za przesłanie wiadomości. Nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Panią/Panem jak to tylko będzie możliwe.
Oops! Something went wrong while submitting the form.