ANEGIS dołącza do programu Talkdesk Partner Ecosystem, aby dostarczać klientom rozwiązania contact center

Czytaj dalej

ANEGIS, europejski lider w optymalizacji i automatyzacji procesów biznesowych, ogłasza partnerstwo z Talkdesk®, Inc, globalnym liderem contact center w chmurze dla firm zorientowanych na klienta. Dzięki współpracy ANEGIS może dostarczać rozwiązania contact center organizacjom, które chcą zapewniać swoim klientom wyjątkowe doświadczenia (CX) w procesach obsługi klienta.

Dzięki temu partnerstwu klienci ANEGIS mają teraz dostęp do pełnego pakietu rozwiązań contact center w chmurze Talkdesk, w tym flagowego rozwiązania firmy - Talkdesk CX Cloud™ i Talkdesk Industry Experience Clouds™. Łącząc wydajność korporacyjną z prostotą użytkowania, Talkdesk CX Cloud umożliwia firmom łatwe dostosowanie operacji contact center do zmieniających się potrzeb klientów, obsługi klienta i wymagań zespołów sprzedażowych, co skutkuje zwiększoną produktywnością, zadowoleniem klienta i oszczędnością kosztów.

- ANEGIS koncentruje się na rozwiązaniach innowacyjnych, dzięki którym firmy mogą budować przewagę konkurencyjną. A ponieważ skuteczna strategia biznesowa stawia klienta w centrum uwagi, platformy contact center, które zapewniają klientom wyjątkową obsługę w każdym kanale komunikacji i w dowolnym czasie oraz dbają o pozytywne doświadczenia klienta, idealnie wpisują się w te założenia. Talkdesk dostarcza takie kompleksowe środowisko do kontaktu z klientem. Organizacje, które wdrażają Talkdesk CX Cloud nie potrzebują żadnych innych rozwiązań, ponieważ Talkdesk można z łatwością zintegrować z różnego rodzaju oprogramowaniem, np. aplikacjami Microsoft Dynamics 365 - mówi Michał Tekiela, CEO ANEGIS.

Będąc na czele innowacji w zakresie technologii CX, Talkdesk dodatkowo wprowadza moc AI do każdego elementu swoich produktów i usług. Wśród najnowszych innowacji Talkdesk znajduje się pierwsza w branży technologia human-in-the-loop dla centrów kontaktowych. Firma zmienia również CX dzięki specjalnie skonstruowanym produktom contact center dla wybranych działalności np. bankowości, ubezpieczeń, ochrony zdrowia.

Kup bilet tańszy o 995 zł
Wypełnij formularz i zdobądź kod zniżkowy na udział w Retail Summit 2024
Więcej komunikatów prasowych
Eksporuj więcej komunikatów prasowych

Co możemy dla Państwa zrobić?

Chcielibyśmy usłyszeć o Państwa projekcie. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.

Dziękujemy za zapytanie. Przekazaliśmy je do najbardziej kompetentnego działu. Nasz konsultant odezwie się do Pana/Pani w najbliższym możliwym czasie.
Oops! Something went wrong while submitting the form.