ANEGIS dołącza do programu Talkdesk Partner Ecosystem, aby dostarczać klientom rozwiązania contact center

Czytaj dalej

ANEGIS, europejski lider w optymalizacji i automatyzacji procesów biznesowych, ogłasza partnerstwo z Talkdesk®, Inc, globalnym liderem contact center w chmurze dla firm zorientowanych na klienta. Dzięki współpracy ANEGIS może dostarczać rozwiązania contact center organizacjom, które chcą zapewniać swoim klientom wyjątkowe doświadczenia (CX) w procesach obsługi klienta.

Dzięki temu partnerstwu klienci ANEGIS mają teraz dostęp do pełnego pakietu rozwiązań contact center w chmurze Talkdesk, w tym flagowego rozwiązania firmy - Talkdesk CX Cloud™ i Talkdesk Industry Experience Clouds™. Łącząc wydajność korporacyjną z prostotą użytkowania, Talkdesk CX Cloud umożliwia firmom łatwe dostosowanie operacji contact center do zmieniających się potrzeb klientów, obsługi klienta i wymagań zespołów sprzedażowych, co skutkuje zwiększoną produktywnością, zadowoleniem klienta i oszczędnością kosztów.

- ANEGIS koncentruje się na rozwiązaniach innowacyjnych, dzięki którym firmy mogą budować przewagę konkurencyjną. A ponieważ skuteczna strategia biznesowa stawia klienta w centrum uwagi, platformy contact center, które zapewniają klientom wyjątkową obsługę w każdym kanale komunikacji i w dowolnym czasie oraz dbają o pozytywne doświadczenia klienta, idealnie wpisują się w te założenia. Talkdesk dostarcza takie kompleksowe środowisko do kontaktu z klientem. Organizacje, które wdrażają Talkdesk CX Cloud nie potrzebują żadnych innych rozwiązań, ponieważ Talkdesk można z łatwością zintegrować z różnego rodzaju oprogramowaniem, np. aplikacjami Microsoft Dynamics 365 - mówi Michał Tekiela, CEO ANEGIS.

Będąc na czele innowacji w zakresie technologii CX, Talkdesk dodatkowo wprowadza moc AI do każdego elementu swoich produktów i usług. Wśród najnowszych innowacji Talkdesk znajduje się pierwsza w branży technologia human-in-the-loop dla centrów kontaktowych. Firma zmienia również CX dzięki specjalnie skonstruowanym produktom contact center dla wybranych działalności np. bankowości, ubezpieczeń, ochrony zdrowia.

Więcej komunikatów prasowych
Eksporuj więcej komunikatów prasowych

Co możemy dla Państwa zrobić?

Chcielibyśmy usłyszeć o Państwa projekcie. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.

Dziękujemy za zapytanie. Przekazaliśmy je do najbardziej kompetentnego działu. Nasz konsultant odezwie się do Pana/Pani w najbliższym możliwym czasie.
Oops! Something went wrong while submitting the form.