ANEGIS weźmie udział w Digital Business Transformation Summit

Czytaj dalej

ANEGIS został wybrany na preferowanego partnera w obszarze produkcji na Digital Business Transformation Summit – konferencja odbędzie się w Warszawie w lutym i marcu 2018.

Plakat spotkania ambasadorów programu Przemysł i Energetyka w ramach Digital Business Transformation

ANEGIS zaprezentuje najnowsze rozwiązania do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) i Internetu rzeczy (IoT) dla przemysłu 4.0.

Spotkania są częścią programu Digital Excellence organizowanego wspólnie z przedstawicielami społeczności akademickiej, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej.

Pierwszy etap szczytu, który odbędzie się w lutym, obejmie serię czterech warsztatów poświęconych finansom, handlowi, produkcji i administracji rządowej. Każdy warsztat to ekskluzywne spotkanie dla 10-15 menedżerów największych i najdynamiczniej rozwijających się firm i instytucji w Polsce.

ANEGIS, ze względu na dogłębną wiedzę i doświadczenie w sektorze oraz innowacyjne rozwiązania cyfrowej transformacji, poprowadzi warsztaty dla działalności produkcyjnych.

Dyskusje skupią się na przyszłych wyzwaniach, w tym rozwiązaniach IoT, automatyzacji i cyfryzacji procesów produkcyjnych oraz efektywnym środowisku pracy jako fundamencie wydajności firmy.

W marcu Digital Transformation Summit będzie okazją do udziału w interaktywnych symulacjach, debatach i prezentacjach poświęconych poszczególnym sektorom.

Michał Tekiela, CEO ANEGIS:

Szczyt to doskonała okazja do spotkania i podzielenia się wiedzą z innymi, którzy są liderami cyfrowej transformacji.

Daty:

  • 22 lutego – warsztaty dla producentów
  • 27 marca – Digital Transformation Summit

O Digital Business Transformation Summit

Digital Business Transformation Summit to wydarzenie, które stwarza okazję do wymiany doświadczeń związanych z cyfrową transformacją w największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firmach i instytucjach w Polsce. Szczyt jest współorganizowany przez Microsoft, Digital Excellence Group i CIONET.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://transformationlab.pl/.

Zachęcamy do zapoznania się z krótką relacją z wydarzenia Digital Business Transformation Summit, w którym braliśmy udział.

Więcej komunikatów prasowych
Eksporuj więcej komunikatów prasowych

Co możemy dla Państwa zrobić?

Chcielibyśmy usłyszeć o Państwa projekcie. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.

Dziękujemy za zapytanie. Przekazaliśmy je do najbardziej kompetentnego działu. Nasz konsultant odezwie się do Pana/Pani w najbliższym możliwym czasie.
Oops! Something went wrong while submitting the form.