Nowa strona internetowa ANEGIS już w sieci

Czytaj dalej

Uruchomiliśmy nową stronę ANEGIS – nowoczesny projekt i pełna optymalizacja dla lepszych wrażeń użytkowników.

Ulepszenia w zakresie user experience (UX) i user interface (UI) pozwalają użytkownikom eksplorować i udostępniać treści łatwiej i szybciej.

Oprócz poprawy UX przebudowa skróciła czas potrzebny na wprowadzanie ulepszeń i globalne zmiany na stronie. Przebudowany system zarządzania treścią (Content Management System - CMS) umożliwia lepszą współpracę w zespole administrującym stroną.

W 2017 roku strona ANEGIS zdobyła szereg nagród, w tym nagrodę Special Kudos w ramach CSS Design Awards oraz Awwwards Merit for Commendable Sites. Aby wykorzystać ten sukces, w 2019 roku przeprowadziliśmy zakrojoną na szeroką skalę trzymiesięczną analizę, która objęła skanowanie map cieplnych, ścieżek zachowań użytkowników i monitoring aktywności na serwerze. Na podstawie wniosków wyciągniętych z analiz przeprowadziliśmy kilkumiesięczną optymalizację treści i CMS oraz poprawę elementów UX/UI.

Główne zmiany i optymalizacje:

  • Przeprojektowany CMS (z wykorzystaniem technologii Dynamic Multi-Referencing i filtrowania kolekcji)
  • Szersze tłumaczenia wielojęzyczne
  • Treści oparte na preferencjach wyszukiwania
  • Ulepszenia w zakresie user experience i user interface
  • Nowy layout strony (grid i flex zamiast prostych bloków)
  • Prostsze użytkowanie na wielu urządzeniach
  • Lepszy kontrast dla ciemniejszych ekranów
  • Łatwiejsze udostępnianie treści w mediach społecznościowych

Dodatkowo ulepszyliśmy stronę pod kątem SEO, bazując na trendach wyszukiwania, zoptymalizowaliśmy linkowanie wewnętrzne i redystrybucję treści.

Mamy nadzieję, że ulepszenia okażą się przydatne użytkownikom. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie dotyczące strony.

Kup bilet tańszy o 995 zł
Wypełnij formularz i zdobądź kod zniżkowy na udział w Retail Summit 2024
Więcej komunikatów prasowych
Eksporuj więcej komunikatów prasowych

Co możemy dla Państwa zrobić?

Chcielibyśmy usłyszeć o Państwa projekcie. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.

Dziękujemy za zapytanie. Przekazaliśmy je do najbardziej kompetentnego działu. Nasz konsultant odezwie się do Pana/Pani w najbliższym możliwym czasie.
Oops! Something went wrong while submitting the form.