Wsparcie powdrożeniowe

Wsparcie powdrożeniowe gwarantuje bezpieczeństwo i stabilność systemu ERP. Usługa obejmuje pomoc w rozwiązywaniu problemów i kontrolę wydajności rozwiązania.

Opis usługi

Wdrożenie ERP nie kończy pracy nad systemem. Uruchomiony system jest nowym środowiskiem dla użytkowników, wymaga stabilizacji i aby osiągnąć pełną wydajność, również monitorowania procesów i reagowania na incydenty, które pojawiają się podczas codziennego użytkowania.

ANEGIS, aby wspomóc klientów w utrzymaniu systemu, zapewnić mu bezpieczeństwo i pełną efektywność, oferuje wsparcie powdrożeniowe.

Wsparcie powdrożeniowe w pakiecie serwisowym

Wsparcie powdrożeniowe jest dostępne zarówno dla tych klientów, którzy realizowali wdrożenie systemu z ANEGIS jako partnerem wdrożeniowym, jak i tych z Państwa, którzy nie współpracowali z ANEGIS podczas wdrożenia systemu.

Wsparcie powdrożeniowe w postaci Pakietu Asysty Powdrożeniowej jest pierwszym elementem pakietu serwisowego ANEGIS oferowanego klientom powdrożeniowym. Na tym etapie zespół serwisowy ANEGIS stabilizuje system i rozwiązuje incydenty zidentyfikowane przez klienta. W skład zespołu serwisowego wchodzą m.in. kluczowe postaci zespołu wdrożeniowego.

Co zyskają Państwo w ramach wsparcia powdrożeniowego

  • Wsparcie użytkowników po uruchomieniu systemu
  • Stabilizację systemu
  • Usprawnienie wydajności
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów
  • Doradztwo i konsultacje

Na etapie Asysty Powdrożeniowej pierwsza linia wsparcia w zespołach utrzymaniowych klienta ma jeszcze niewielkie doświadczenie z funkcjonalnościami wdrożonego systemu, dlatego ANEGIS oferuje prowadzenie pierwszej linii wsparcia z pomocą zespołu serwisowego ANEGIS.

Referencje

"Bazując na naszej współpracy potwierdzamy doświadczenie, profesjonalizm i rzetelność pracowników ANEGIS. Polecamy tego dostawcę jako niezawodnego partnera biznesowego."
Ewa Franczak
Group Information Systems Manager, Nicols
"Firma ANEGIS zapewniła znakomite wsparcie instalacji modułu finansowego Dynamics AX w naszej jednostce dominującej. Jej konsultanci to najwyższej jakości, wysoce skuteczni specjaliści."
Marie Capes
Dyrektor Finansów i Administracji, WPP London
"Zaangażowanie ANEGIS i rzetelne podejście były kluczowym czynnikiem przy podejmowaniu przez nas decyzji o współpracy z ANEGIS. Firma nadal skutecznie i terminowo realizuje swoje cele."
Neil Hammond
Dyrektor IT, BUUK Infrastructure
"Nasze uruchomienie zakończyło się sukcesem! Dziękuję Wam wszystkim. Pozwolę sobie powtórzyć, że jestem bardzo wdzięczny!"
Dr. Rick Dannert
Project Manager, NEW YORKER
Biuro sprzedaży
Kamila Jaworowska
+48 535 987 798
kjaworowska@anegis.com
Porozmawiajmy o projekcie

Chcielibyśmy usłyszeć o Państwa projekcie. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.

Dziękujemy za zapytanie. Przekazaliśmy je do najbardziej kompetentnego działu. Nasz konsultant odezwie się do Pana/Pani w najbliższym możliwym czasie.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Używając niniejszego formularza zgadzam się z polityką prywatności.

🡱