Ratowanie zagrożonych wdrożeń

W ramach ratowania zagrożonych wdrożeń opracowujemy i realizujemy plan naprawczy projektu, który usprawnia funkcje systemu i eliminuje jego błędy.

Opis usługi

W naszym portfolio mamy projekty ratowania zagrożonych wdrożeń systemów, które całkowicie zawiodły lub nie realizowały w pełni wymagań firmy.

Jeśli wdrożenie systemu w martwym punkcie lub nie spełnia oczekiwań, przeprowadzamy pełną analizę procesów biznesowych i architektury systemu, a następnie przygotowujemy plan naprawczy, który uzdrowi system.

Doświadczony zespół wspierający zagrożone projekty

Zespoły ANEGIS z powodzeniem wdrożyły każdą wersję flagowego systemu ERP Microsoft, od Axapta 3.0 po Dynamics 365 for Finance and Operations, włączając w to wiele napraw projektów.

Wszystkie przeprowadzone przez nas działania ratunkowe projektów mogą zostać sprawdzone i potwierdzone. Przeprowadzimy dla Państwa badanie i powiemy Państwu, co poszło nie tak i jak to naprawić. Będzie to obejmować pisemny kosztorys i porady dotyczące sposobu uniknięcia takich problemów w przyszłości.

Program naprawczy projektu wdrożenia

Projekty mogą się nie powieść z różnych powodów.

Pierwszym krokiem, aby się upewnić, że przedsięwzięcie jest zgodne z celami biznesowymi, będzie przeprowadzenie pełnego audytu projektu w Państwa firmie. W trakcie oceny ANEGIS wykona kompleksową analizę procesów biznesowych i architektury systemu i powie Państwu, w czym tkwi problem oraz jak go rozwiązać.

Zalecenia naprawcze mogą obejmować:

  • proste przekwalifikowanie oprogramowania i procesów
    lub
  • przebudowę rozwiązania od podstaw.

W planie mogą pojawić się:

  • modyfikacje środowisk,
  • opracowanie kodu konfiguracji,
  • użycie innych modułów (lub wtyczek)
    lub
  • zmiana podejścia do korzystania z oprogramowania.

Referencje

"Bazując na naszej współpracy potwierdzamy doświadczenie, profesjonalizm i rzetelność pracowników ANEGIS. Polecamy tego dostawcę jako niezawodnego partnera biznesowego."
Ewa Franczak
Group Information Systems Manager, Nicols
"Firma ANEGIS zapewniła znakomite wsparcie instalacji modułu finansowego Dynamics AX w naszej jednostce dominującej. Jej konsultanci to najwyższej jakości, wysoce skuteczni specjaliści."
Marie Capes
Dyrektor Finansów i Administracji, WPP London
"Zaangażowanie ANEGIS i rzetelne podejście były kluczowym czynnikiem przy podejmowaniu przez nas decyzji o współpracy z ANEGIS. Firma nadal skutecznie i terminowo realizuje swoje cele."
Neil Hammond
Dyrektor IT, BUUK Infrastructure
"Nasze uruchomienie zakończyło się sukcesem! Dziękuję Wam wszystkim. Pozwolę sobie powtórzyć, że jestem bardzo wdzięczny!"
Dr. Rick Dannert
Project Manager, NEW YORKER
Biuro sprzedaży
Kamila Jaworowska
+48 535 987 798
kjaworowska@anegis.com
Porozmawiajmy o projekcie

Chcielibyśmy usłyszeć o Państwa projekcie. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.

Dziękujemy za zapytanie. Przekazaliśmy je do najbardziej kompetentnego działu. Nasz konsultant odezwie się do Pana/Pani w najbliższym możliwym czasie.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Używając niniejszego formularza zgadzam się z polityką prywatności.

🡱