Integracja z IoT

Integracja z IoT

Opis usługi

Firma ANEGIS realizuje integracje z IoT, które łączą urządzenia internetu rzeczy (ang. Internet of Things, IoT) z zasobami klientów: systemami do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ang. enterprise resource planning, ERP), rozwiązaniami do zarządzania relacjami z klientem (ang. customer relationship management, CRM), systemami realizacji produkcji (ang. manufacturing execution system, MES) i innymi systemami zaplecza. Zbieranie i analiza danych w czasie rzeczywistym dostarczają informacji o decydującym znaczeniu dla systemów planowania, co pozwala monitorować wydajność zasobów, przekształcać procesy operacyjne i łańcucha dostaw, a także ulepszać sposób zarządzania stanami magazynowymi.

Firma ANEGIS zatrudnia najlepszych specjalistów w dziedzinie robotyki i inżynierii i tworzy narzędzia skryptowe i programistyczne, łącza do interfejsów API oraz narzędzia do zarządzania interfejsami API, które współdziałają z oprogramowaniem Microsoft Dynamics 365 i innymi aplikacjami dla przedsiębiorstw.

Integracja z IoT - inteligentny przemysł

Konkurowanie na rynku w dobie czwartej rewolucji przemysłowej wymaga posiadania platformy, która integruje systemy zaplecza i technologię działania oraz komunikuje się z układami elektronicznymi wbudowanymi w produkty, materiały, elementy wyposażenia i narzędzia.

W firmie ANEGIS zdajemy sobie sprawę, że wszelkie przestoje w działaniu systemów fabrycznych, nawet te trwające tylko kilka sekund, mogą mieć poważne konsekwencje finansowe. Dlatego zapewniamy wdrażanie zamówionych rozwiązań bez wstrzymywania pracy systemów. Firma ANEGIS może też instalować skonfigurowane wstępnie rozwiązania, aby eliminować złożoność i kosztowność projektowania rozwiązań IoT oraz umożliwiać ich swobodną rozbudowę z poziomu od kilku do kilku milionów urządzeń.

Metodyka

Metodyka, według której prowadzimy projekty, to kombinacja metodyk Waterfall, Agile i elementów Fast Track opracowanej przez Microsoft.

Więcej o naszych metodykach
"Bazując na naszej współpracy potwierdzamy doświadczenie, profesjonalizm i rzetelność pracowników ANEGIS. Polecamy tego dostawcę jako niezawodnego partnera biznesowego."
Ewa Franczak
Group Information Systems Manager, Nicols
"Firma ANEGIS zapewniła znakomite wsparcie instalacji modułu finansowego Dynamics AX w naszej jednostce dominującej. Jej konsultanci to najwyższej jakości, wysoce skuteczni specjaliści."
Marie Capes
Dyrektor Finansów i Administracji, WPP London
"Zaangażowanie ANEGIS i rzetelne podejście były kluczowym czynnikiem przy podejmowaniu przez nas decyzji o współpracy z ANEGIS. Firma nadal skutecznie i terminowo realizuje swoje cele."
Neil Hammond
Dyrektor IT, BUUK Infrastructure
"Nasze uruchomienie zakończyło się sukcesem! Dziękuję Wam wszystkim. Pozwolę sobie powtórzyć, że jestem bardzo wdzięczny!"
Dr. Rick Dannert
Project Manager, NEW YORKER

Powiązane usługi

No items found.
Co możemy dla Państwa zrobić?
Dziękujemy za przesłanie wiadomości. Nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Panią/Panem jak to tylko będzie możliwe.
Oops! Something went wrong while submitting the form.