Produkcja seryjna

Produkcja seryjna

Opis branży

Produkcja seryjna potrzebuje elastycznego planowania, aby reagować na warunki rynkowe, które nieustannie się zmieniają. W tym typie produkcji ważny jest jej wolumen, dlatego materiały muszą być sprawnie przekazywane do hali produkcyjnej i dostosowane czasowo do procesu produkcji. Procesy biznesowe wymagane w powtarzalnym środowisku nie są dostępne w standardzie większości systemów do planowania zasobów przedsiębiorstwa. Rozwiązania Microsoft zapewniają ciągłość procesów i pozwalają producentom dostarczać wysokiej jakości towary w odpowiednich ilościach i na czas.

Odpowiedni system powinien wyróżniać się zwinnością i elastycznością – musi umożliwiać zwiększanie efektywności kluczowych procesów przy jednoczesnym wsparciu tych obszarów, których procesy działają prawidłowo. Starsze systemy ERP dla produkcji nie zawsze radzą sobie z takimi zadaniami, nie dostosowują się do zmiennych potrzeb klientów i wymagań rynku.

Komplikacje pojawiają się też w obszarze dystrybucji. Wydajne przenoszenie kosztów okazuje się niewystarczające. Dlatego system dla produkcji powtarzalnej musi sprostać wyzwaniom w zakresie efektywnej kontroli zapasów, zmiennych przepisów i wykorzystaniu nowych technologii do optymalizacji produkcji.

Co możemy dla Państwa zrobić?
Dziękujemy za przesłanie wiadomości. Nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Panią/Panem jak to tylko będzie możliwe.
Oops! Something went wrong while submitting the form.