Dynamics 365 Guides dla HoloLens

2021-03-31

Opis wydarzenia

Skomplikowane zadania potrzebują precyzyjnych instrukcji. Przydadzą się szczególnie te, które pojawią się akurat w wymagającym momencie pracy. Microsoft opracował aplikację Dynamics 365 Guides, która podpowiada użytkownikom HoloLens, jak mają używać narzędzi i maszyn w swoim otoczeniu dokładnie w czasie, w którym z nich korzystają. Jak działają takie holograficzne instrukcje krok po kroku? Teorią i praktyką podzielimy się podczas webinaru.

Relacja z wydarzenia

Nasi eksperci

Przemysław Szlaski
Konsultant biznesowy
Dynamics 365 Guides dla HoloLens
Transmisja na żywo zakończyła się
2021-03-31
Wypełnij formularz by obejrzeć ten webinar na życzenie
Dynamics 365 Guides dla HoloLens
Życzymy miłego oglądania
Uups! Coś poszło nie tak podczas próby akceptacji formularza.

Szczegóły wydarzenia

Dynamics 365 Guides dla HoloLens to platforma do współpracy osób technicznych, inżynierów, konstruktorów, na której można tworzyć szczegółowe opisy kroków do wykonania w ramach zadania, łączyć je z ich wizualnymi reprezentacjami i fizycznymi odniesieniami dzięki technologii rzeczywistości mieszanej, a następnie odtwarzać przez urządzenie HoloLens.

Podczas webinaru Przemysław Szlaski, konsultant Microsoft Dynamics w zespole ANEGIS, wyjaśni mechanizm tworzenia instrukcji i pokaże, jak wygląda w praktyce serwis urządzenia z wykorzystaniem HoloLens 2 i wskazówek opracowanych w D365 Guides.

Uczestnicy webinaru dowiedzą się:

  • z jakich modułów składa się rozwiązanie Dynamics 365 Guides,
  • jak wygląda ścieżka kreowania i konfigurowania instrukcji i elementów graficznych w przestrzeni rzeczywistości mieszanej,
  • jak opcja analizy danych w Guides może zwiększyć wydajność pracy,
  • jakie praktyczne zastosowania ma D365 Guides z HoloLens.

(To trzeci z serii webinarów poświęconych rozwiązaniom Microsoft wykorzystującym narzędzia mobilne i rzeczywistość mieszaną.

Podczas pierwszego pokazaliśmy działanie aplikacji D365 Remote Assist na urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS.

W trakcie drugiego spotkania zaprezentowaliśmy działanie urządzenia HoloLens 2 wspomaganego aplikacją Dynamics 365 Remote Assist.)

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z wydarzenia.

Obejrzyj nagranieObejrzyj nagranieZAREJESTRUJ SIĘ

Webinaria na życzenie