System MES

System MES

Opis rozwiązania

Funkcjonalności systemu MES w Dynamics 365 rozszerzają klasyczną produkcję o możliwości związane z rejestracją czasu pracy za pomocą terminali. Funkcjonalności dostępne na terminalach pozwalają na szybszy sposób rejestracji czasów pracy w momencie rozpoczęcia i zakończenia odpowiednich zadań produkcyjnych. Możliwe jest tworzenie zespołów pracowników i rejestracja wykonania zadania przez zespół w łatwy sposób. Osoby decyzyjne mogą ustawiać kolejki zadań dla pracowników lub brygad pracowniczych do wykonania, ustalać priorytety wykonania zadań i łatwo przepisywać zadania na inne zespoły lub maszyny w przypadku awarii lub przedłużenia prac na innych zleceniach.

"Bazując na naszej współpracy potwierdzamy doświadczenie, profesjonalizm i rzetelność pracowników ANEGIS. Polecamy tego dostawcę jako niezawodnego partnera biznesowego."
Ewa Franczak
Group Information Systems Manager, Nicols
"Firma ANEGIS zapewniła znakomite wsparcie instalacji modułu finansowego Dynamics AX w naszej jednostce dominującej. Jej konsultanci to najwyższej jakości, wysoce skuteczni specjaliści."
Marie Capes
Dyrektor Finansów i Administracji, WPP London
"Zaangażowanie ANEGIS i rzetelne podejście były kluczowym czynnikiem przy podejmowaniu przez nas decyzji o współpracy z ANEGIS. Firma nadal skutecznie i terminowo realizuje swoje cele."
Neil Hammond
Dyrektor IT, BUUK Infrastructure
"Nasze uruchomienie zakończyło się sukcesem! Dziękuję Wam wszystkim. Pozwolę sobie powtórzyć, że jestem bardzo wdzięczny!"
Dr. Rick Dannert
Project Manager, NEW YORKER

Powiązane rozwiązania

Co możemy dla Państwa zrobić?
Dziękujemy za przesłanie wiadomości. Nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Panią/Panem jak to tylko będzie możliwe.
Oops! Something went wrong while submitting the form.