Dynamics 365 Remote Assist dla urządzenia mobilnego

2021-03-29

Opis wydarzenia

Naprawa potrzebna na wczoraj, a serwisant mówi, że przyjedzie jutro? Przez aplikację Microsoft Dynamics 365 Remote Assist na urządzenia mobilne możesz połączyć się ze zdalnym serwisem dziś i z interaktywnym wsparciem eksperta rozwiązać problem. Jak działa aplikacja? W jakich sytuacjach sprawdza się najlepiej? Po odpowiedzi i na demonstrację jednego z zastosowań narzędzia zapraszamy na webinar.

Relacja z wydarzenia

Nasi eksperci

Przemysław Szlaski
Konsultant biznesowy
Dynamics 365 Remote Assist dla urządzenia mobilnego
Transmisja na żywo zakończyła się
2021-03-29
Wypełnij formularz by obejrzeć ten webinar na życzenie
Dynamics 365 Remote Assist dla urządzenia mobilnego
Życzymy miłego oglądania
Dziękujemy za obejrzenie webinaru i przy okazji prosimy o wypełnienie ankiety na temat spotkania. Chcemy organizować wysokiej jakości wydarzenia, dlatego Twoja opinia o webinarze jest dla nas cenna. Wypełnienie ankiety nie zajmie więcej niż 5 minut.
Wypełnij krótką ankietę
Uups! Coś poszło nie tak podczas próby akceptacji formularza.

Szczegóły wydarzenia

Dynamics 365 Remote Assist to aplikacja, która, w zależności od urządzenia, na którym jest uruchomiona, umożliwia udostępnianie widoku połączonemu użytkownikowi, dodawanie adnotacji do przechwyconego obrazu i wiele innych działań.

Podczas webinaru Przemysław Szlaski, konsultant Microsoft Dynamics w zespole ANEGIS, przybliży je, opowie o korzyściach z zastosowania aplikacji w scenariuszach biznesowych i niekomercyjnych oraz zaprezentuje jej praktyczne użycie - montaż robota automatycznego we współpracy z technikiem połączonym przez Dynamics 365 Remote Assist.

Uczestnicy webinaru dowiedzą się:

  • co wyróżnia Dynamics 365 Remote Assist i jak rozpocząć pracę w aplikacji,
  • jakie funkcje posiada Remote Assist,
  • z jakimi rozwiązaniami Microsoft można łączyć aplikację,
  • w jakich sytuacjach warto korzystać z Remote Assist.

Webinar zaplanowaliśmy na 29 marca, godzinę 12:00.

Zapraszamy do udziału!

(To pierwszy z serii webinarów poświęconych rozwiązaniom Microsoft wykorzystującym narzędzia mobilne i rzeczywistość mieszaną.

W trakcie kolejnych spotkań zaprezentujemy działanie urządzenia HoloLens 2 wspomaganego aplikacjami D365 Remote Assist i Dynamics 365 Guides.)

Obejrzyj nagraniezapisz się na webinarZarejestruj się już dziś

Webinaria na życzenie

🡱