ERP dla budownictwa

ERP dla budownictwa

Opis rozwiązania

Rozwiązanie ERP dla budownictwa maksymalizuje powodzenie projektu dzięki ścisłej kontroli kosztów projektu i optymalnemu wykorzystaniu zasobów. Wiodąca na rynku aplikacja Power BI, jako natywna platforma inteligencji biznesowej, dostarcza ważne informacje na czas, umożliwia wgląd w procesy, zwiększając wydajność oraz terminową i rentowną realizację projektów.

Dzięki ERP dla budownictwa można:

  • Przydzielać zasoby i odpowiednie materiały we właściwym czasie, korzystając z planowania zasobów w czasie rzeczywistym w oparciu o umiejętności i dostępność.
  • Na jednej, w pełni zintegrowanej platformie dzielić się informacjami i współpracować ze specjalistami w siedzibie firmy i w terenie oraz kadrą zarządzającą.
  • Śledzić narzędzia, materiały i części w biurze i magazynie dzięki opcji automatycznego uzupełniania zapasów.
  • W każdym miejscu, o każdej porze i na każdym urządzeniu mieć dostęp do logiki biznesowej i danych.
  • W ramach jednej platformy zarządzać wszystkimi aspektami projektów realizowanych dla klientów przez cały cykl życia projektu, od rozwoju biznesu przez realizację projektu i jego zamknięcie.
  • Przyspieszyć przepływ środków pieniężnych dzięki terminowemu dostarczaniu faktur i funkcji przeglądania i zatwierdzania faktur online, konfigurowalnemu formatowaniu faktur i automatycznemu tworzeniu kopii zapasowych faktur.
  • Ograniczyć konieczność nauki nowych narzędzi dzięki wykorzystaniu popularnych aplikacji Microsoft, takich jak Excel, Word, Outlook czy Microsoft Project Server.
  • Efektywnie wykorzystywać sprzęt wysokiej jakości w wielu miejscach i projektach.
  • Korzystać zarówno z aktualnych, jak i historycznych danych do planowania, przewidywania i realizacji zadań w aplikacji Power BI, która jest wbudowaną w system inteligencją biznesową.
  • Monitorować wszystkie działania i dbać o ich zgodność z przepisami przy pełnym dostępie do działań podejmowanych przez każdego pracownika i zdarzeniach związanych z bezpieczeństwem.

Więcej wygranych przetargów

Głównym wyzwaniem, przed którym stoi branża inżynieryjno-budowlana jest złożoność procesów składania ofert i prowadzenia przetargów.

Dzięki możliwościom rozwoju biznesu wbudowanym w system ERP dla budownictwa przedsiębiorstwa mogą płynnie integrować działania ukierunkowane na rozwój biznesu i realizację projektów z zarządzaniem relacjami z klientami, śledzeniem projektów i szans, zarządzania kwalifikacjami i szacowaniem w projektach.

Sprawne zarządzanie aktywami

Usprawnienie procesu zarządzania aktywami jest możliwie poprzez automatyzację rutynowych zadań. Kompleksowe śledzenie lokalizacji, potrzeb w zakresie konserwacji i historii napraw pozwala na szacowanie kosztów, wpływów i czasu poświęconych na każdy zasób.

Koniec z przestojami – najnowsze technologie, w tym Internet rzeczy (IoT) i uczenie maszynowe umożliwiają przewidywanie potrzeb operacyjnych i konserwacyjnych na podstawie dokładnych kalkulacji rzeczywistych obciążeń roboczych – sprzęt i maszyny mogą działać bez przerwy.

"Bazując na naszej współpracy potwierdzamy doświadczenie, profesjonalizm i rzetelność pracowników ANEGIS. Polecamy tego dostawcę jako niezawodnego partnera biznesowego."
Ewa Franczak
Group Information Systems Manager, Nicols
"Firma ANEGIS zapewniła znakomite wsparcie instalacji modułu finansowego Dynamics AX w naszej jednostce dominującej. Jej konsultanci to najwyższej jakości, wysoce skuteczni specjaliści."
Marie Capes
Dyrektor Finansów i Administracji, WPP London
"Zaangażowanie ANEGIS i rzetelne podejście były kluczowym czynnikiem przy podejmowaniu przez nas decyzji o współpracy z ANEGIS. Firma nadal skutecznie i terminowo realizuje swoje cele."
Neil Hammond
Dyrektor IT, BUUK Infrastructure
"Nasze uruchomienie zakończyło się sukcesem! Dziękuję Wam wszystkim. Pozwolę sobie powtórzyć, że jestem bardzo wdzięczny!"
Dr. Rick Dannert
Project Manager, NEW YORKER

Powiązane rozwiązania

Co możemy dla Państwa zrobić?
lub Rozpocznij czat
Dziękujemy za przesłanie wiadomości. Nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Panią/Panem jak to tylko będzie możliwe.
Oops! Something went wrong while submitting the form.