System PLM

System PLM

Opis rozwiązania

System PLM jest ukierunkowany na proces powstawania produktu. Wykorzystywany do zarządzania i aktualizacji zawartości konstrukcyjnej produktu, informacji o działaniach, jakim poddawany jest produkt, wprowadza przejrzystość i płynność w dostępie do procesu rozwoju produktu. Zarządzanie cyklem życia produktu (ang. product lifecycle management - PLM) pozwala na dynamiczne zarządzanie zmianami, elastyczny proces projektowania, podgląd pełnej struktury produktu, dostęp do ogromnej bazy wiedzy o produkcie.

Dzięki systemowi PLM można...

  • Tworzyć, planować i wdrażać zmiany produktowe z uwzględnieniem wszystkich zależności w sprzedaży, inżynierii, zakupach i produkcji
  • Generować wykaz przypadków wpływu zmiany w obrębie produktu na inne projekty produktu
  • Analizować wpływ zmiany produktu na marszruty i produkcję w toku (zamówienia sprzedaży, zamówienia dla produkcji, zamówienia zakupu, zapasy itp.)
  • Grupowo zastępować lub usuwać część z tych miejsc zestawienia materiałowego, w których jest ona używana
  • Zarządzać całym procesem konfiguracji, począwszy od wyceny, przez inżynierię, po produkcję, za pomocą jednego systemu
  • Upewnić się, że dane z CAD i ERP są zawsze zsynchronizowane z dwukierunkową wymianą metadanych plików 2D/3D CAD
  • Mapować i realizować procesy biznesowe od początku do końca – sprzedaż, inżynieria, zakupy i produkcja – na jednej platformie
  • Tworzyć, bez kodowania, niestandardowe aplikacje systemów do zarządzania jakością (Quality Management System – QMS), aby spełnić określone wymagania jakościowe
  • Tworzyć szablony najlepszych praktyk przepływu pracy z prostym, graficznym mechanizmem typu przeciągnij-upuść

Zarządzanie cyklem życia produktu dla produkcji MTO

Rozwiązanie ANEGIS PLM, zintegrowane z Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations, umożliwia producentom z branży MTO ujednolicenie procesów inżynieryjnych, produkcyjnych, finansowych i obsługi klienta.

Jedno źródło danych dla całej firmy – CAD, PLM, ERP i Office – eliminuje błędy i niespójności danych. Wszystkie zmiany inżynieryjne i produkcyjne, które na siebie oddziałują, mogą być zarządzane za pomocą jednego rozwiązania.

"Bazując na naszej współpracy potwierdzamy doświadczenie, profesjonalizm i rzetelność pracowników ANEGIS. Polecamy tego dostawcę jako niezawodnego partnera biznesowego."
Ewa Franczak
Group Information Systems Manager, Nicols
"Firma ANEGIS zapewniła znakomite wsparcie instalacji modułu finansowego Dynamics AX w naszej jednostce dominującej. Jej konsultanci to najwyższej jakości, wysoce skuteczni specjaliści."
Marie Capes
Dyrektor Finansów i Administracji, WPP London
"Zaangażowanie ANEGIS i rzetelne podejście były kluczowym czynnikiem przy podejmowaniu przez nas decyzji o współpracy z ANEGIS. Firma nadal skutecznie i terminowo realizuje swoje cele."
Neil Hammond
Dyrektor IT, BUUK Infrastructure
"Nasze uruchomienie zakończyło się sukcesem! Dziękuję Wam wszystkim. Pozwolę sobie powtórzyć, że jestem bardzo wdzięczny!"
Dr. Rick Dannert
Project Manager, NEW YORKER

Powiązane rozwiązania

Co możemy dla Państwa zrobić?
Dziękujemy za przesłanie wiadomości. Nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Panią/Panem jak to tylko będzie możliwe.
Oops! Something went wrong while submitting the form.