ANEGIS zaprezentował rozwiązanie IoT na Deutsche Telekom hub:raum IoT Academy

Opis

ANEGIS zaprezentował prototypowe rozwiązanie IoT podczas hub:raum IoT Academy w Krakowie, 8 grudnia 2017.

hub:raum jest inkubatorem Deutsche Telekom. Zespół ANEGIS otrzymał zaproszenie na akademię, która skupia firmy i startupy działające w obszarze Internetu rzeczy, przedstawicieli uczelni oraz studentów po to, aby dzielić się wiedzą, doświadczeniem i wizjami technologicznych i biznesowych możliwości Internetu rzeczy.

Piotr Zalfresso-Jundziłło, kierownik działu IoT R&D, zademonstrował prototyp urządzenia IoT do zastosowań przemysłowych i przedstawił usługi uczenia maszynowego i analizy danych dostępne na platformie Microsoft Azure.

Piotr Zalfresso-Jundziłło:

To była wspaniała okazja do spotkania i wymiany doświadczeń z innowatorami, którzy są liderami w rozwoju technologii Internetu rzeczy. ANEGIS opracowuje szereg rozwiązań IoT dla swoich klientów – nasz program badawczo-rozwojowy skorzysta z wymiany pomysłów w ramach hub:raum.

O hub:raum

hub:raum łączy przedsiębiorców i szybko rozwijające się startupy z siecią ekspertów, kapitałem i możliwościami biznesowymi Deutsche Telekom. hub:raum oferuje różne programy w trzech lokalizacjach: Berlinie (obejmującym Niemcy i Europę Zachodnią), Krakowie (obsługującym region Europy Środkowo-Wschodniej) i Tel Awiwie (Izrael). Różne programy obejmują przyspieszenie i inkubację (w tym inwestycje zalążkowe) do specjalnych formatów takich jak Fit4Europe. Korzyści z tych ofert to przestrzeń do współpracy, mentoring, imprezy networkingowe i połączenie z jednostkami biznesowymi Deutsche Telekom – partnerstwo, a także dostęp do klientów.

Wideo: https://www.youtube.com/watch?v=G_KEsxAqSoI&feature=youtu.be

Więcej informacji o hub:raum można znaleźć na stronie https://www.hubraum.com/

Zarejestruj się już dziś
Zarejestruj się już dziś
Zarejestruj się, aby zaplanować pokaz na żywo lub obejrzeć go na żądanie
Cieszymy się, że weźmiesz udział w webinarze!
W razie pytań – jesteśmy do dyspozycji > gkulpa@anegis.com
Oops! Something went wrong while submitting the form.
🡱