ANEGIS zaprezentował rozwiązanie IoT na Deutsche Telekom hub:raum IoT Academy

2017-11-08

Opis wydarzenia

ANEGIS zaprezentował prototypowe rozwiązanie IoT podczas hub:raum IoT Academy w Krakowie, 8 grudnia 2017.

Relacja z wydarzenia

Nasi eksperci

Piotr Zalfresso-Jundziłło
Programista
ANEGIS zaprezentował rozwiązanie IoT na Deutsche Telekom hub:raum IoT Academy
Transmisja na żywo zakończyła się
2017-11-08
Wypełnij formularz by obejrzeć ten webinar na życzenie
ANEGIS zaprezentował rozwiązanie IoT na Deutsche Telekom hub:raum IoT Academy
Życzymy miłego oglądania
Uups! Coś poszło nie tak podczas próby akceptacji formularza.

Szczegóły wydarzenia

hub:raum jest inkubatorem Deutsche Telekom. Zespół ANEGIS otrzymał zaproszenie na akademię, która skupia firmy i startupy działające w obszarze Internetu rzeczy, przedstawicieli uczelni oraz studentów po to, aby dzielić się wiedzą, doświadczeniem i wizjami technologicznych i biznesowych możliwości Internetu rzeczy.

Piotr Zalfresso-Jundziłło, kierownik działu IoT R&D, zademonstrował prototyp urządzenia IoT do zastosowań przemysłowych i przedstawił usługi uczenia maszynowego i analizy danych dostępne na platformie Microsoft Azure.

Piotr Zalfresso-Jundziłło:

To była wspaniała okazja do spotkania i wymiany doświadczeń z innowatorami, którzy są liderami w rozwoju technologii Internetu rzeczy. ANEGIS opracowuje szereg rozwiązań IoT dla swoich klientów – nasz program badawczo-rozwojowy skorzysta z wymiany pomysłów w ramach hub:raum.

O hub:raum

hub:raum łączy przedsiębiorców i szybko rozwijające się startupy z siecią ekspertów, kapitałem i możliwościami biznesowymi Deutsche Telekom. hub:raum oferuje różne programy w trzech lokalizacjach: Berlinie (obejmującym Niemcy i Europę Zachodnią), Krakowie (obsługującym region Europy Środkowo-Wschodniej) i Tel Awiwie (Izrael). Różne programy obejmują przyspieszenie i inkubację (w tym inwestycje zalążkowe) do specjalnych formatów takich jak Fit4Europe. Korzyści z tych ofert to przestrzeń do współpracy, mentoring, imprezy networkingowe i połączenie z jednostkami biznesowymi Deutsche Telekom – partnerstwo, a także dostęp do klientów.

Wideo: https://www.youtube.com/watch?v=G_KEsxAqSoI&feature=youtu.be

Więcej informacji o hub:raum można znaleźć na stronie https://www.hubraum.com/

Obejrzyj nagranieObejrzyj nagranieZAREJESTRUJ SIĘ

Webinaria na życzenie