Business Now: Fabryka Przyszłości

2020-12-03

Opis wydarzenia

Najnowsza odsłona Fabryki Przyszłości Microsoft to technologie cyfrowe, które napędzają przemysł 4.0, wykwalifikowany zespół wyposażony w mobilne narzędzia łączące świat wirtualny z rzeczywistym oraz bezpieczeństwo pracy. Do tego rozwiązania IT, które są odpowiedzią na pytanie: jak przygotować produkcję, żeby była elastyczna i odporna na nagłe, globalne i lokalne zmiany? Zapraszamy na webinar Fabryka Przyszłości organizowany przez Microsoft z udziałem ANEGIS i Partnerów.

Relacja z wydarzenia

Nasi eksperci

Krzysztof Langner
CSO
Business Now: Fabryka Przyszłości
Transmisja na żywo zakończyła się
2020-12-03
Wypełnij formularz by obejrzeć ten webinar na życzenie
Business Now: Fabryka Przyszłości
Życzymy miłego oglądania
Dziękujemy za obejrzenie webinaru i przy okazji prosimy o wypełnienie ankiety na temat spotkania. Chcemy organizować wysokiej jakości wydarzenia, dlatego Twoja opinia o webinarze jest dla nas cenna. Wypełnienie ankiety nie zajmie więcej niż 5 minut.
Wypełnij krótką ankietę
Uups! Coś poszło nie tak podczas próby akceptacji formularza.

Szczegóły wydarzenia

Podczas webinaru Business Now: Fabryka Przyszłości Krzysztof Langner, CSO ANEGIS, przybliży sprawdzone rozwiązania od Microsoft w planie Dynamics 365 Supply Chain Management i opowie o modułach dla Dynamics 365 zaprojektowanych przez ANEGIS, które wspomagają procesy: od prognozowania popytu, przez planowanie zaopatrzenia, produkcji oraz sprzedaży, po alokację i rozliczanie kosztów.

Wśród rozwiązań pojawią się:

  • moduł utrzymania ruchu, który konserwację reaktywną przekształca w predykcyjną, redukując zastoje na liniach produkcyjnych i koszty utrzymania urządzeń,
  • moduł cost allocation and settlement do automatyzacji pracochłonnych procesów alokacji i rozliczania kosztów,
  • narzędzia Azure Machine Learning oraz Power BI wspomagające podejmowanie decyzji zaawansowaną analizą i wizualizacją danych.

Swoje rozwiązania dla branży produkcyjnej zaprezentują również: Paweł Popławski - Senior Manager Engineering & Facilities, Avon, Dariusz Karwasiński - Board Member, Ilabo, Łukasz Horodecki - Architekt, Andea, Kamil Stryczek - Business Development Manager, 3Soft, Przemysław Kosek - AR Business Development Director, Apzumi, Łukasz Grala - CEO, TIDK.

Zapraszamy na webinar Fabryka Przyszłości po rozwiązania przemysłu 4.0 i scenariusze wspierające planowanie produkcji, kontrolę jakości, utrzymanie ruchu, dystrybucję i optymalizację budżetu.

Webinar odbędzie się 3 grudnia 2020 o godzinie 10:00.

Zapisy przez formularz na stronie wydarzenia Microsoft.

Zarejestruj się już dziśObejrzyj nagranie
Zarejestruj się już dziś

Rejestracja już otwarta!

* wymagane

Zapisuję się na:

Wybierz metody kontaktu:

Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych e-maili. Aby uzyskać informacje na temat naszych praktyk dotyczących prywatności, odwiedź naszą witrynę internetową.

Harmonogram wydarzeń online

🡱