Sztuczna inteligencja w handlu i produkcji – bezpłatne warsztaty z Microsoft i ANEGIS

Opis

O przemyśle 4.0 i praktycznych biznesowych zastosowaniach rozwiązań cyfrowej transformacji dowiedzą się uczestnicy wydarzenia organizowanego w siedzibie Microsoft Polska w Warszawie. Warsztaty zaplanowano na 8 czerwca 2018.

ANEGIS wspólnie z Microsoft Polska zapraszają na darmowe warsztaty dla przedsiębiorców, liderów biznesu i innych osób zainteresowanych najnowszymi technologiami cyfrowej transformacji, w tym Internetem rzeczy (IoT), uczeniem maszynowym i analizą predykcyjną.

Wydarzenie obejmie 5 spotkań w formie wykładów i warsztatów, które poprowadzą eksperci w obszarze innowacyjnych technologii. Zaprezentują, w jaki sposób sztuczna inteligencja jest wykorzystywana do analizy dużych ilości danych, optymalizacji procesów produkcyjnych, oceny intencji klientów i prognozowania sprzedaży.

Uczestnicy warsztatów poznają praktyczne zastosowania sztucznej inteligencji w procesach produkcyjnych i handlowych. Dowiedzą się:

  • jak inteligentne roboty wykonują zadania magazynowe,
  • jakie rozwiązania wykorzystujące analizę predykcyjną w konserwacji predykcyjnej pomagają przewidywać awarie urządzeń produkcyjnych,
  • co potrafi technologia rozpoznawania obrazu, która wykorzystuje uczenie maszynowe w procesie kształcenia się,
  • jak sztuczna inteligencja wpływa na prognozowanie sprzedaży.

Prelekcję wygłosi Jarosław Zarychta, Dyrektor Rozwoju Rynku w Microsoft Polska.

Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona. Szczegółowe informacje, harmonogram wydarzenia i formularz rejestracyjny umieściliśmy na stronie https://ax-dynamics.com/pl/warsztaty-ai-w-produkcji

Sztuczna inteligencja w handlu i produkcji

9:30-14:30, 8 czerwca 2018

Microsoft Polska, Aleje Jerozolimskie 195A, Warszawa, Polska

🡱