Wideo analiza przestrzeni fizycznej, czyli jak skutecznie poznać zachowania klientów i efektywnie skomercjalizować powierzchnię handlową. Azure Spatial Analysis

2021-05-26

Opis wydarzenia

To, jak ludzie poruszają się w przestrzeni fizycznej - które miejsca omijają, ile czasu spędzają w kolejce, czy utrzymują dystans między sobą - to przydatna wiedza, która może pomóc w planowaniu optymalnej i bezpiecznej przestrzeni zarówno handlowej, jak i miejskiej. Azure Spatial Analysis takiej wiedzy dostarcza. Jak działa analiza przestrzenna obrazu? Co algorytmy AI mogą wydobyć z nagrania wideo? Pokazujemy nową usługę Azure przed jej oficjalnym uruchomieniem.

Relacja z wydarzenia

Nasi eksperci

Krzysztof Nogieć
Architekt Azure
Wideo analiza przestrzeni fizycznej, czyli jak skutecznie poznać zachowania klientów i efektywnie skomercjalizować powierzchnię handlową. Azure Spatial Analysis
Transmisja na żywo zakończyła się
2021-05-26
Wypełnij formularz by obejrzeć ten webinar na życzenie
Wideo analiza przestrzeni fizycznej, czyli jak skutecznie poznać zachowania klientów i efektywnie skomercjalizować powierzchnię handlową. Azure Spatial Analysis
Życzymy miłego oglądania
Dziękujemy za obejrzenie webinaru i przy okazji prosimy o wypełnienie ankiety na temat spotkania. Chcemy organizować wysokiej jakości wydarzenia, dlatego Twoja opinia o webinarze jest dla nas cenna. Wypełnienie ankiety nie zajmie więcej niż 5 minut.
Wypełnij krótką ankietę
Uups! Coś poszło nie tak podczas próby akceptacji formularza.

Szczegóły wydarzenia

Z pomocą algorytmów sztucznej inteligencji na bieżąco można analizować obraz z kamer, aby zrozumieć, jak poruszają się ludzie w określonej przestrzeni i jakie mogą mieć intencje. Właściciele np. powierzchni handlowych mogą wykorzystać te informacje do lepszego zatowarowania sklepów, zwiększania wygody klientów czy zapewnienia im bezpieczeństwa. Użytkownicy technologii kognitywnej do przetwarzania obrazu, dostępnej w Microsoft Azure, są zobowiązani do używania jej odpowiedzialnie - aby to spełnić, warto zrozumieć, jak ona działa, jakie ma możliwości i ograniczenia.

Podczas webinaru Krzysztof Nogieć, architekt Azure w zespole ANEGIS, opowie o analizie przestrzennej w Azure Spatial Analysis - jednej z usług kognitywnych w chmurze Azure i pokaże, jak działa na danych zbieranych na żywo.

Uczestnicy webinaru dowiedzą się:

  • na czym polega narzędzie do analizy przestrzennej - Azure Spatial Analysis,
  • jakie wymagania techniczne są potrzebne, żeby uzyskać najlepsze wyniki analizy,
  • jak przebiega analiza i jakie dane można pobrać z materiałów wideo,
  • jakie są modele instalacji i konfiguracji tej usługi u klienta,
  • jak wygląda kwestia ochrony danych osobowych w usłudze,
  • w jakich scenariuszach w różnych branżach można wykorzystywać analizę przestrzeni,
  • jak analiza przestrzenna może wpłynąć na organizację ruchu pieszego w kontekście bezpieczeństwa podczas pandemii.

Webinar zaplanowaliśmy na 26 maja, godzinę 11:00.

Zapraszamy do udziału!

Zarejestruj się już dziśObejrzyj nagranie
Zarejestruj się już dziś

Rejestracja już otwarta!

* wymagane

Zapisuję się na:

Wybierz metody kontaktu:

Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych e-maili. Aby uzyskać informacje na temat naszych praktyk dotyczących prywatności, odwiedź naszą witrynę internetową.

Harmonogram wydarzeń online

🡱